Auto złom ze sprzedażą części używanych

Trwałość aut szacuje się średnio na 20 lat. Jeśli są dobrze użytkowane, wiek ten może wydłużyć się o jeszcze klika lat. Z czasem w każdym samochodzie dochodzi do nieodwracalnych usterek. Coraz częstsze wizyty u mechaników, powodują, że użytkowanie starego auta przestaje być opłacalne a co ważniejsze, może zagrażać naszemu bezpieczeństwu. W auto złomie pozbędziemy się szybko problemu zużytego pojazdu. Jeśli przestał działać a naprawa przewyższa koszty samego pojazdu, przedsiębiorstwo odbierze auto na złomowanie. 

Złomowanie auta na części zamienne

auto złomAuto, które dobiega krańca użytkowania, powinniśmy oddać do punktu z certyfikatem. Popularny auto złom ma w swoim profilu działalności znacznie więcej usług, niż samo złomowanie. To podstawowa czynność. Przed złomowaniem auta, zostanie ono dokładnie sprawdzone, zgodnie z obowiązującymi przepisami i standardami recyclingu pojazdów mechanicznych. Części i podzespoły, nadające się do dalszego użytku, mogą zostać sprzedane i trafić do właścicieli aut. Dzieje się tak z częściami karoserii, z błotnikami, zderzakami, drzwiami. Elementy metalowe mogą ulec zniszczeniu podczas stłuczek, wypadków lub po prostu, zostać zaatakowane przez rdzę i ulec procesom korozji. W auto złomie znajdziemy części i elementy aut różnych matek i w różnym stanie zużycia. Jeśli szukamy elementów, które nie są już dostępne w sprzedaży detalicznej albo skończyła się ich produkcja, istnieje duża szansa na to, że właśnie w auto złomie dostaniemy brakujący element zamienny. Przedsiębiorstwo prowadzi skup pojazdów w każdym stanie: zużytych niedziałających, po znacznych awariach, gdy nie opłaca się ich naprawiać, samochodów powypadkowych. Jeśli auto nie odpala, z auto złomu przyjedzie pracownik z lawetą i odbierze samochód za pokwitowaniem. To prosta formalność, która uwolni nas od problemu. Jeśli auto przedstawia jakąś wartość, w rozliczeniu dostaniemy dopłatę. Wycena aut następuje indywidualnie, na miejscu. Telefonicznie uzyskamy tylko szacunkową wartość zakupu. 

Przedsiębiorstwo prowadzi kompleksowe usługi z zakresu złomowania aut, recyclingu, skupu i sprzedaży części zamiennych do samochodów osobowych, ciężarowych i innych pojazdów mechanicznych. Auto złom działa sprawnie. Możemy otrzymać wstępną wycenę telefonicznie, np. po przesłaniu kilku zdjęć obrazujących stan naszego auta. Po umówieniu się co do szacunkowej ceny, możliwy jest odbiór auta od klienta. W auto złomie możemy także odnaleźć części zapasowe do aut, które nie są już produkowane w fabrykach.  

autorr