Bankiet stojący przy stolikach

Pracuję w firmie eventowej, która często zajmuje się organizacją różnego rodzaju konferencji, sympozjów i spotkań. Pół roku temu zostaliśmy poproszeni o organizację konferencji dla lekarzy. Konferencja będzie łączyła ze sobą wykłady, warsztaty oraz rozrywki wieczorową porą. Posiadamy już miejsce, gdzie takie wydarzenie będzie organizowane, ale potrzebujemy jeszcze dopiąć kilka rzeczy między innymi bankiet stojący. 

Pokrowce na stoliki bankietowe

pokrowiec na stolik koktajlowyPół roku na organizację tak dużego wydarzenia to niestety niewiele. Na szczęście dzięki licznym kontaktom udało nam się szybko znaleźć miejsce oraz firmę cateringową. Niestety przy ilości 3000 tysięcy osób potrzebujemy bardzo dużo miejsca do organizacji bankietu. Jako, że ciężko znaleźć salę dla tylu osób z miejscami siedzącymi, postanowiliśmy, że bufet będzie w formie stojącej przy stolikach koktajlowych. Cześć z nich załatwiła nam firma cateringowa, jednak jest to za mała ilość dla tylu osób. Na szczęście w Warszawie, gdzie będzie organizowana konferencja znajduje się wiele wypożyczalni z tego typu sprzętem. Potrzebne są jednak pokrowce na stoliki, które są takie same, a nie każdy inny. Teraz potrzebuję znaleźć firmę, która w dość krótkim czasie jest w stanie uszyć pokrowiec na stolik koktajlowy. Cały problem polega na tym, że potrzebujemy około 150 sztuk takich pokrowców, więc jest to zlecenie dla dużej firmy, która ma doświadczenie w szyciu tego typu rzeczy. Postanowiłam w pierwszej kolejności poszukać firmy z polecenia znajomych. Czas nas goni i potrzebuję zaufanego dostawcy, który wszystko zrobi na czas, dlatego osoby z polecenia są zawsze najlepsze. Jak ktoś jest profesjonalny to przez cały czas, a nie tylko przez jedno zlecenie. W ten sposób znalazłam solidną firmę. Przyniosłam wzór i pokazałam o jaki pokrowiec na stolik koktajlowy chodzi. Wcześniej sprawdziłam oczywiście, czy wymiary pasują na te cateringowe oraz z wypożyczalni, żeby można było uszyć pokrowce w jednym wymiarze, a nie dwóch. 

Fajnie jest jak ma się do czynienia z fachowcami. Już na pierwszy rzut oka widać, że ktoś jest kompetentny. Rzeczywiście polecona przez znajomego szwalnia jest duża i raczej nie będzie problemu z uszyciem pokrowców, nawet pomimo ograniczonego czasu na wykonanie zlecenia. Mam nadzieję, że wszystko się uda i białe pokrowce na stoliki bankietowe przyjdą na czas. Lekarze są zainteresowani i mamy bardzo dużo potwierdzeń obecności. Teraz zostało nam jeszcze znaleźć jakieś fajne atrakcje na wieczór i wszystko będzie zapięte na ostatni guzik. 

blogerka