Bransoletki hitem tego sezonu

Projektanci z roku na rok zaskakują nas nowymi propozycjami na kolejne sezony. Pewne trendy co prawda pozostają niezmienne od lat, ale pojawiają się też zupełnie nowe, które albo są przelotne, albo stają się pewną normą na dłuższy czas. Zbliża się sezon wiosenno- letni i mimo tego, że ze oknami zima, to w sklepach już pojawiają się nieśmiało pierwsze zwiastuny tego, co będzie w modzie w ciepłe miesiące. Moda to nie tylko ubrania. Trendy zmieniają się również w biżuterii, która jest w końcu ważnym elementem stylizacji. 

Bransoletki wykonane ze szlachetnej stali

nomination modne bransoletkiBez względu na to, czy wiąże się to nakręcaniem zysków czy też jakimiś zapędami artystycznymi, fakt jest taki, że dwa razy w roku projektanci mody narzucają nam zupełnie nowe trendy, proponując wymianę garderoby. Pewnie tylko zapaleni miłośnicy mody w stu procentach stosują się do wprowadzanych zmian. Jednak każdy z nas, szczególnie panie, lubi chyba wiedzieć, na co warto postawić w danym sezonie. Mimo tego, że za oknami jeszcze leży śnieg, to już powoli możemy przygotowywać się do wiosny. W sklepach powoli pojawiają się najnowsze kolekcje letnie. To, co możemy już stwierdzić to fakt, że dominować będą pastelowe kolory, co jest odmianą dla krzykliwych barw z zeszłego lata. Bardzo ważną rolę w tym sezonie będzie pełniła biżuteria, ale w dość nietypowym wydaniu. W przykładowych stylizacjach pojawiają się metalowe ozdoby, łączone często z mniej lub bardziej szlachetnymi kamieniami. Hitem mają być na przykład stworzone przez markę nomination modne bransoletki, które łączą w sobie delikatność z wyrazistością. Bransoletki te w większości są prostymi okręgami, wykonanymi ze stali szlachetnej. W wielu modelach łączy się je ze srebrem lub szlachetnymi kamieniami. Mają one uzupełniać wiosenne i letnie stylizacje, nadając im szyku i elegancji. Oprócz bransoletek marka nomination proponuje też wyraziste kolczyki oraz naszyjniki, które również wyróżniają się nietypowymi wzorami. To bransoletki, jednak, według czołowych stylistów, mają być motywem przewodnim nadchodzącego sezonu.

Wszyscy z utęsknieniem wyczekujemy wiosny. Zawitała ona po części w sklepach odzieżowych oraz jubilerskich. Projektanci przygotowali dla nas propozycje trendów na nadchodzący sezon. Już wiemy, że na pewno dominującymi barwami będę wszelkie możliwe pastelowe kolory. Bardzo istotne będą też dodatki w postaci biżuterii. Ciekawą odmianą w tej kwestii jest biżuteria wykonana ze szlachetnej stali. Łączy się ją często ze złotem i szlachetnymi kamieniami. 

krytyk