Budynek mieszkalny z nowoczesnym ogrzewaniem

Kiedy dowiedziałem się o przetargu na wybudowanie nowego bloku mieszkalnego na jednym z najlepszych osiedli w mieście, to nawet nie brałem pod wagę, żeby wziąć w nim udział. Miałem świadomość, że można było zarobić na tym ogromne pieniądze, jednak nie byłem przekonany, czy dam radę. Na szczęście mój wspólnik, który zawsze miał wszystko pod kontrolą, zapisał firmę do udziału w tym przetargu i sam wszystko przygotował.

Instalacja ogrzewania kanałowego w nowym budynku

nowoczesne ogrzewanie kanałoweMój wspólnik przygotował tak atrakcyjną ofertę, że nasza firma była bezkonkurencyjna w tym przetargu. Wygraliśmy go bez problemu, co było dla mnie kwestą zadowalającą. Osobiście miałem wszystkim się zająć, bo wspólnik wykonywał w tym czasie zlecenie w innym mieście, dla jednego ze stałych klientów. Wybrałem się na spotkanie z właścicielem budynku, który miałem dla niego wybudować, by poznać więcej szczegółów. Człowiek ten największy nacisk kładł na ogrzewanie, które musiało być nowoczesne i wygodne w obsłudze dla mieszkańców. Miałem kilka praktycznych rozwiązań, jednak po rozmowie z tym człowiekiem wiedziałem, że najlepiej sprawdzi się w tym budynku nowoczesne ogrzewanie kanałowe, które mu dokładnie opisałem. Właściciel budynku słuchał mnie uważnie a na koniec powiedział, że właśnie o takie ogrzewanie mu chodziło. Na ogrzewaniu budynków świetnie się znałem i to wykorzystałem. Budynek został wybudowany w ciągu półtora roku. Kiedy przyszedł czas na instalację ogrzewania kanałowego, to pojawiłem się osobiście na miejscu, by wszystkiego dopilnować. Miałem zaufanych pracowników, jednak zawsze w takich sytuacjach instalacja ogrzewania musiała być przeprowadzana pod moim okiem. Na ogrzewaniu kanałowym znałem się doskonale, bo jako pierwszy zacząłem je instalować w budowanych przeze mnie domach. Ludzie zawsze byli zadowoleni nie tylko z uwagi na łatwość obsługi, ale również przez wzgląd na niskie koszty, które takie ogrzewanie zapewniało. Ogrzewanie kanałowe było dyskretne i jednocześnie dawało dużo ciepła.

Po zainstalowaniu ogrzewania w całym budynku przeprowadzona została inspekcja, która nie wykazała żadnych nieścisłości. Jak zawsze wszystko zostało wykonane w pełni profesjonalnie. Klient był zadowolony z takiej obsługi a ja cieszyłem się, że udało mi się wywiązać z tej umowy zgodnie z założonym terminem. Budynek był gotowy do zamieszkania już pod koniec października a taki właśnie był plan. Kolejny sukces na koncie firmy został odnotowany i gotowy byłem na wykonanie zleceń, które już na mnie czekały.

Karolina