Ceniona grupa architektów

Kilka lat temu odziedziczyłam po mojej ciotce uroczy domek w górach. Już od samego początku miałam pewien plan w związku z tym, ale musiałam trochę odłożyć go w czasie. Chciałam odłożyć odpowiednią sumę pieniędzy, aby zrealizować ten pomysł. Moi rodzice chcieli mi pomóc, jednak ja nie za bardzo chciałam brać od nich pieniądze, bo wymarzyłam sobie, że sama na to odłożę. Co to takiego?

Architekt potrzebny od zaraz

architekci - WrocławWymarzyłam sobie, że odłożę trochę pieniędzy na małą przebudowę tego domku i urządzę tam sobie mały, urokliwy pensjonat górski. Zawsze marzyłam, aby prowadzić taki biznes, a już zwłaszcza w góry. Od dziecka chciałam tam mieszkać i jeździłam do cioci, kiedy tylko mogłam, aby chociaż trochę tam pobyć. Z biegiem czasu znalazłam tam paru znajomych, więc nie było to dla mnie zupełnie obce miejsce. Miałam już wstępnie plan, jak ma wyglądać ten pensjonat, ale przecież sama nie zrealizuje tego pomysłu. Potrzebni mi byli do tego odpowiedni ludzie. Architekci – Wrocław oferował pełno takich usług, ja po prostu musiałam znaleźć tych najlepszych, którzy będą w stanie mi pomóc. Poszperałam trochę w internecie, poczytałam opinie w internecie, poradziłam się znajomych, którzy budowali swój dom, czy mogą mi coś polecić. Jedna koleżanka była zachwycona jednym, konkretnym biurem. Powiedziała, że ona, jak i jej szwagierka korzystały z ich usług i obie były bardzo zadowolone. Pomyślałam więc, że i ja spróbuje z nimi współpracować. Umówiłam się na spotkanie i byłam bardzo ciekawe, co od nich usłyszę. Spotkała się ze mną przemiła pani wraz ze swoim kolegą. Wszystko im opowiedziałam i odpowiednio ukierunkowałam, a oni od razu zaproponowali mi pewne rozwiązania. Muszę przyznać, że ja osobiście na nie nie wpadłam i nawet nie pomyślałam, a były to dużo lepsze pomysły niż te moje. Od razu bardzo ich polubiłam i byłam bardzo ciekawa, co jeszcze od nich usłyszę, a mogło być już tylko lepiej. Młody, prężny zespół na pewno ma głowę pełną nowych pomysłów, a taki projekt, to jak sami przyznali, to dla nich dobre wyzwanie, aby pokazać swoje umiejętności. W pewnym sensie też im pomogłam, dając możliwość ciekawej realizacji.

Gotowy projekt przeszedł wszelkie moje oczekiwania. Po usłyszeniu ich rad i wskazówek dałam im wolną rękę i absolutnie nie żałuję tej decyzji. Ich projekt był dużo lepszy niż moje pomysły i dużo bardziej praktyczny i to nie tylko dla mnie, ale i dla gości, którzy będą się zatrzymywać w moim pensjonacie. Nie mogłam się doczekać, aż przebudowa się skończy i zobaczę to na własne oczy!

edytorek