Co można zdiagnozować za pomocą biorezonansu?

Ostatnio zainteresowałam się tematem medycyny niekonwencjonalnej. Mówili na ten temat w telewizji śniadaniowej. Niestety nie zdążyłam obejrzeć całego reportażu, ale to co usłyszałam bardzo mnie zainteresowało. Zaczęłam szukać informacji na temat klinik medycyny niekonwencjonalnej w najbliższej okolicy. Znalazłam jedną. Była to bardzo duża klinika, miała w swojej ofercie wiele zabiegów i terapii. Zdecydowałam się umówić z terapeutą, aby zapytać o różne zabiegi i o to, co będzie dla mnie właściwe. 

Zdecydowałam się na diagnostykę biorezonansem

dokładna diagnostyka biorezonansemNa spotkaniu z terapeutą na pierwszy plan wysunął się temat biorezonansem magnetycznym. Dowiedziałam się, że jeśli nie utyskuję na jakieś konkretne schorzenie to ta metoda jest najlepsza, aby zbadać czy nie mam jakiś problemów, których jeszcze nie widać lub które się nie ujawniły. Terapeuta wytłumaczył mi, na czym polega taka dokładna diagnostyka biorezonansem. Leczenie biorezonansem magnetycznym polega na przekazywaniu do organizmu impulsów elektrycznych o niewielkim nasileniu i mocy. W ten sposób wywołuje się naturalne drgania w organizmie. Każdy organizm żywy posiada swoje naturalne drgania inne niż wszystkie inne. Dzięki badaniu biorezonansem można potwierdzić lub wykluczyć obce drgania w organizmie. W ten sposób wykrywa się obecność pasożytów i bakterii w organizmie. Metoda ta jest wykorzystywana także przy odczulaniu i leczeniu nałogów. Dzięki stosowaniu biorezonansu udaje się usunąć z organizmu złogi toksyn, dlatego metoda ta skuteczna jest także przy leczeniu nagłów nikotynowych czy alkoholowych. Do wykonania takiej profesjonalnej diagnostyki biorezonansem wystarcza zazwyczaj kilka zabiegów. Czas ich trwania jest różny i przeważnie waha się od trzydziestu minut do dwóch godzin. Terapeuta zapewnił mnie, że leczenie biorezonansem jest całkowicie bezbolesne i bezpieczne dla zdrowia. Wszystko odbywa się pod kontrolą terapeuty i lekarza, dlatego mogę czuć się bezpieczna. Zdecydowałam się na taki zabieg.

Byłam z niego bardzo zadowolona. Faktycznie był bezbolesny, impulsy elektryczne nie były w końcu przekazywane cały czas, i w razie potrzeby mogłam robić sobie krótkie przerwy. Diagnostyka była przeprowadzona profesjonalnie i rzetelnie. Na zakończenie dostałam wynik badania. Wyglądało na to, że z moim organizmem wszystko w porządku. Po tym zabiegu bardzo przekonałam się do tej metody medycyny niekonwencjonalnej. Badanie było przeprowadzone przez fachowców, którzy dokładnie i skrupulatnie zajęli się moim leczeniem. Byłam zadowolona.

blogerka