Depilacja za pomocą light sheeru

Laser diodowy jest świetny, jeśli chodzi o depilację. Za jego pomocą można nie tylko całkowicie wydepilować włosy na danej części ciała, ale także zmniejszyć ich gęstość. Jest to bardzo dobre urządzenie, które coraz częściej wykorzystują trycholodzy w swojej pracy. Najlepsze jest to, że skuteczność takiej depilacji jest bardzo wysoka. Zabieg na dodatek jest dość krótki, ponieważ dziesięć centymetrów kwadratowych naszego ciała wydepilujemy w niespełna pięć minut. Nie ma także szans na podrażnienie skóry podczas pracy.

Laser diodowy typu sheer

light sheerTaki laser jest świetny i twierdzi tak bardzo spora liczba trychologów. Light sheer to laser, który składa się z wielu diod. Święcą one w taki sposób, że tworzą bardzo mocną wiązkę laserową. Jednak najlepsze jest to, że nie ma szans na żadne uszkodzenie skóry osoby, która przyszła na zabieg. Za pomocą tego lasera usuniemy owłosienie całkowicie lub tylko przerzedzimy komuś włosy. Innowacyjne w tym laserze jest to, że zabieg trwa bardzo krótko. Przed zabiegiem skóra smarowana jest specjalnym preparatem, który dodatkowo chroni ją przed podrażnieniami. Włosy wypalane są razem z cebulkami. Depilację można stosować nawet wtedy, gdy ktoś ma długie włosy. Na pewno o tym laserze można powiedzieć, że jest bardzo dokładny. Trycholog w każdej chwili może regulować jego wiązkę. Im jest ona bardziej smukła, tym powinien on bardziej być oddalony od ludzkiej skóry. Wiadomo, że chodzi tutaj o bezpieczeństwo. Tego typu laser em można depilować naprawdę newralgiczne obszary ciała ludzkiego, takie jak miejsca intymne lub miejsca w pobliżu oczu. Pomimo dokładności i bezpieczeństwa tej metody, osoby, które przechodzą przez zabieg w dalszym ciągu mają odpowiednie zabezpieczenia, na przykład na oczy. Wiadomo, że żaden trycholog nie chce zrobić krzywdy swojemu pacjentowi. Laser light sheer produkowany jest głównie w Stanach Zjednoczonych. Jego wykonanie jest również niesamowicie dokładne, o czym świadczą opinie fachowców, którzy znają się na takich technologiach.

Metoda jest bardzo innowacyjna i wiele osób zainteresowało się jej wprowadzeniem do swoich usług. Szczerze mówiąc nie dziwi mnie to, gdyż każdy trycholog chce, aby jego praca była dokładniejsza. Dzięki zastosowaniu tego lasera nie ma kłopotów z podrażnieniami u klientów. Dodatkowo pobiera on o wiele mniej energii elektrycznej, co jest na korzyść firmy, która podejmuje się takiego badania. Warto jest zastanowić się nad wprowadzeniem takiej usługi w swoim zakładzie. Laser można kupić na raty.

blogerka