Didżeje tworzący ciekawe remiksy weselne

Jeszcze nie tak dawno temu trudno było sobie wyobrazić wesele bez oprawy muzycznej gwarantowanej przez zespół weselny. Dziś wybór jest o wiele szerszy i wcale nie trzeba decydować się na muzykę wykonywaną na żywo. Nie każdy jest zwolennikiem coverów, czyli utworów wykonywanych przez zespoły weselne. Każdy kto chce, by na jego weselu grane były tylko oryginalne kawałki, powinien zdecydować się na skorzystanie z oferty didżeja.

Mniejsza liczba przerw w pracy didżeja weselnego

dj na wesele w kujawsko pomorskimWłaściwie w większości miejscowości można znaleźć osobę, która specjalizuje się w oprawie muzycznej wesel. Oryginalne utwory nie są jednak jedyną zaletą korzystania z usług didżejów. Ogromnym plusem jest to, że didżej nie potrzebuje tylu przerw w pracy, ile w przypadku zespołu muzycznego. To normalne – po prostu didżej nie męczy się tak szybko, bo nie musi używać swojego głosu do śpiewania utworów i nie musi na niczym grać. W związku z tym muzyka może być włączona praktycznie bez przerwy. Nawet jeśli didżej wychodzi na krótką przerwę w czasie wesela, to w tym czasie może włączyć odpowiednie kawałki, które będą puszczane z gotowej playlisty, a więc muzyka nadal będzie grała. Inaczej jest w przypadku zespołów muzycznych – tutaj przerwy zdarzają się dość często, a z biegiem czasu głos osoby wykonującej utwory może słabnąć i stawać się zachrypnięty. Przerwy didżeja trwają też o wiele krócej niż przerwy zespołów weselnych. Praca didżeja to jednak nie tylko włączanie oryginalnych utworów. Ważne jest to, by didżej potrafił bawić się muzyką i w odpowiedni sposób przedłużał lub skracał znane utwory. W ten sposób powstają ciekawe aranżacje. Taki dj na wesele w kujawsko pomorskim z pewnością stworzy wiele ciekawych remiksów w trakcie trwania zabawy weselnej. Będą to jego oryginalne remiksy. Warto wcześniej zapoznać się z przykładową playlistą weselną didżeja. Najczęściej na życzenie pary młodej didżej udostępnia wcześniej taką playlistę. Można ją uzupełniać o swoje ulubione utwory albo zapytać gości, do czego chcieliby się bawić. To dobry pomysł – wystarczy, że każdy z gości wybierze kilka ulubionych utworów, które didżej doda do swojej playlisty.

Następnym atutem korzystania z oferty didżeja na wesele jest cena takiej usługi. Jest ona o wiele niższa niż w przypadku zespołu muzycznego. Powód jest prosty – w przypadku didżeja musimy zapłacić tylko za jedną osobę. W zespole muzycznym znajduje się z kolei kilka osób, które trzeba opłacić. Jeśli chcemy więc zaoszczędzić, to dobrym pomysłem będzie zdecydowanie się na usługi didżeja, który zapewni świetną zabawę weselną.

dziennikarka