Dobry system do gastronomii

Nowoczesna technologia, która opiera się o wykorzystaniu urządzeń mobilnych, pozwala właścicielom restauracji, a także innych lokali gastronomicznych na wykorzystanie nowoczesnego systemu gastronomicznego. Systemy takie umożliwiają i wspierają sprzedaż, a także realizację zamówienia oraz współpracują z drukarkami fiskalnymi. Wielu przedsiębiorców podczas remontu zastanawia się nad tym, czy wprowadzić dobry system gastronomiczny, który ułatwi pracę wszystkim ludziom w firmie.

Jaki system gastronomiczny najlepiej jest wybrać?

kompleksowe systemy gastronomiczneNa początek powinniśmy zastanowić się nad odpowiednim typem, który wybierzemy do naszej restauracji lub innego lokalu gastronomicznego. Obecnie polski rynek oferuje nam wykorzystanie nowoczesnych systemów mobilnych oraz klasycznego oprogramowania do tego, aby zainstalować odpowiedni system na telefonach, oraz tabletach i komputerach. Ile kosztuje dobry system do gastronomii? Profesjonalne i kompleksowe systemy gastronomiczne nie są drogie, ale wszystko zależy od licencji, na którą się zdecydujemy. Na cenę oprogramowania może mieć wpływ przede wszystkim ilość urządzeń, na których będziemy wykorzystywać system gastronomiczny, a także ilość użytkowników, którzy będą z niego korzystać. Dodatkowo na cenę może mieć wpływ także ilość transakcji, które będziemy przeprowadzać w systemie gastronomicznym, a także ilość funkcji, z jakich potrzebujemy korzystać. Ceny dla bardzo małych lokali gastronomicznych wynoszą już 50 zł miesięcznie, ale dla bardzo dużych hoteli wraz z restauracją oraz przygotowywanie różnego rodzaju przyjęć należy wybrać system gastronomiczny o dużo większych możliwościach. Zawsze przed wyborem odpowiedniego systemu gastronomicznego powinniśmy od razu zapytać w firmie, która instaluję takie oprogramowanie czy będzie w stanie również bezpłatnie lub odpłatnie przeszkolić naszych pracowników. Najczęściej większość firm oferujących systemy gastronomiczne oferuje bezpłatne szkolenie z obsługi dla pracowników, a także dla właścicieli firm. Dodatkowo otrzymujemy pełne serwisowanie w cenie abonamentu miesięcznego i zawsze w przypadku awarii otrzymamy profesjonalną pomoc fachowców.

Zazwyczaj wybór odpowiedniego oprogramowania zależy w głównej mierze od tego, jaki prowadzimy biznes. Inny system gastronomiczny zainstalujemy w prostej i restauracji, ale inny będziemy musieli już za instalować w przypadku prowadzenia pizzerii lub baru z napojami alkoholowymi. Wszystko zależy również od tego, ile urządzeń będzie pracować na systemie gastronomicznym, a także jaka ilość transakcji będzie przeprowadzona w ciągu miesiąca przez system.

aniam