Dywaniki spodobały się chłopakowi

Powoli zbliża się dzień chłopaka, długo zastanawiałam się co kupić mojemu partnerowi. Chciałam go w tym roku zaskoczyć więc dokładnie analizowałam co by mu się przydało. Może coś wspominał co chciałby sobie kupić a jeszcze tego nie zrobił, ale zupełnie nic nie przychodziło mi do głowy. Już miałam się go dzisiaj pytać kiedy rano przy śniadaniu zaczął mówić o samochodzie i o tym, że zbliża się zima i będzie musiała wybrać jakieś fajne dywaniki do auta.

Zamówiłam dywaniki przez Internet

gumowe dywaniki samochodoweSamochód ma nowy i w tego co kojarzę w swoim starym aucie także miał dwa rodzaje dywaników. Welurowe na sezon wiosna lato a na jesień jak już robiło się deszczowo zmieniał dywaniki na gumowe. Nie wiedziałam gdzie takie dywaniki mogę kupić więc zadzwoniłam do mojego brata żeby się podpytać co i jak. Brat powiedział mi dokładnie jakie auto ma mój chłopak. To jest bardzo ważne przy wyborze dywaników. Lepiej kupić gumowe dywaniki samochodowe pasujące do danej marki auta żeby mieć pewność, że dywaniki będą idealnie pasować. Pojechałam do sklepu samochodowego, który znajduje się blisko mojej pracy ale jak się okazało nie było gumowych dywaników jakich poszukiwałam. Sprzedawca dał mi adres strony internetowej ich sklepu. Powiedział, ze na niej na pewno znajdę odpowiednie dywaniki, które kupię w dobrej cenie. Ogólnie ceny w Internecie są zawsze trochę niższe wiec będę mogła trochę zaoszczędzić. Mogę także zdecydować się na dostawę do sklepu gdzie będę mogła je odebrać za darmo lub wybrać dostawę kurierem na ustalony przeze mnie adres. Zdecydowałam się na dostawę kurierem. Nie miałam już czasu po pracy żeby jeździć specjalnie do sklepu samochodowego a poza tym nie chciałam żeby mój chłopak domyślił się, że coś mu kupuje. Chciałam go zaskoczyć i na szczęście mi się udało. Kurier z zamówionymi dywanikami pojawił się akurat w tym czasie jak mój chłopak był na treningu na siłowni. Obejrzałam dywaniki w takcie jego nieobecności i bardzo ładnie się prezentowały. Miałam nadzieję, że będą idealnie pasować do auta. Kiedy dałam mojemu chłopakowi prezent bardzo się ucieszył.

Na szczęście nie zdążył jeszcze ich kupić i dziwił się, że idealnie trafiłam z wymiarem. Nie wiedział, że tak dobrze znam się na samochodach. Powiedziałam, że brat mi pomógł bo ja zupełnie nie wiedziałam jakie mam wybrać. Chłopak od razu zabrał mnie do samochodu. Otworzył dywaniki z opakowania i włożył je do auta. Na szczęście wszystko idealnie pasowało. Dywaniki były dobrej jakości. Postanowiłam wybrać polecane przez sprzedawcę. Mówił, że są one nieco droższe ale będą dłużej służył.

edytorek