Eko ubranka niemowlęce

 

Od zawsze na pierwszym miejscu stawiałam dbania o przyrodę. W gimnazjum robiłam różne lekcję o segregowaniu śmieci i dbaniu o naturę. Moi rówieśnicy uważali mnie za szurniętą. No ale trudno, ja robiłam to co chciałam. Rozwijałam swoją pasję i nie patrzyłam na zdanie drugiego człowieka. Kieruje się tym do dziś.

Sklep z ekologiczną odzieżą dla dzieci

ekologiczne ubranko dla niemowlakaPrzez długi czas zastanawiałam się nad otworzeniem jakiejś swojej firmy, która byłaby związana z ekologią. Postanowiłam otworzyć swój własny sklep, ale po długim namyśle stwierdziłam, że jest dużo sklepów z ekologiczną odzieżą. Po kilku dniach myślenia stwierdziłam, że otworze ten sklep, ale będzie on dosyć wyjątkowy. Będę w nim sprzedawała odzież dla niemowląt. No więc od razu wzięłam się za planowanie. Zaczęłam chodzić po znajomych i pytać czy oni byliby zainteresowani takimi ubrankami. Oczywiście każdemu musiałam opisywać jakby one wyglądały. No i nadszedł wielki dzień. otwarcie mojego sklepu. Przyszło mnóstwo osób. Największe zainteresowanie wzbudziło ekologiczne ubranko dla niemowlaka. Było ono bardzo wygodne, nie ograniczało ruchu. Każde z tych ciuszków wykonane było z najwyższej jakości ekologicznych materiałów. W mojej ofercie miałam śpioszki i ubranka dla niemowląt, a także spodenki, sukienki, bluzy i akcesoria takie, jak czapki, rękawiczki i bielizna dla starszych dzieci. Każde ubranko gwarantowało wysoki komfort noszenia i nie podrażniało skóry niemowlaków. Każdy mógł znaleźć u mnie w sklepie wszystko dla swojego dziecka. Widziałam, że matki były bardzo zadowolone z tych wszystkich ciuszków. Wracały nie raz razem z dzieckiem i kupowały coraz to więcej rzeczy. Bardzo mnie to cieszyło, bo ludzie kupując te ciuchy od małego uczą maluchów dbać o środowisko. Ceny takich ciuszków nie są duże, a kupno takiej rzeczy chociaż w jakimś stopniu pomaga dbać o naszą planetę. Miło mi jest, gdy idę ulicą i widzę niemowlę mające na sobie ubranko z mojego sklepu. Jest to naprawdę super uczucie. Nigdy bym nie pomyślała, że ludziom, aż tak spodobają się ekologiczne rzeczy. Klientów każdego dnia przybywa. Czyli coraz więcej ludzi stara się chronić nasza planetę. Nikt nie zawiódł się na ciuszkach, które kupił z mojego sklepu. Ludzie chodzą i chwalą je, mówiąc że ich dziecko samo je na siebie zakłada. Miło słucha się takich rzeczy.

Cieszę się, że w ten sposób mogę zarażać ludzi chęcią do pomagania i dbania o nasza planetę. Oni dzięki temu też maja korzyści bo ich dziecko ma coś ładnego do noszenia. Jakoś dałam rade połączyć pracę z moją pasją z dzieciństwa.

 

Przemek Modrakowski