Elegancki obrus na każdą okazję

Zostałam zaproszona na parapetówkę mojego brata. Razem z żoną kupili właśnie piękne, nowe mieszkanie w dopiero co wybudowanym osiedlu. Bardzo mi się ich wybór podoba i sama zaczęłam się rozglądać za mieszkaniem w tej okolicy. Ja jeszcze musiałam trochę poczekać, a teraz chciałam się skupić na moim bracie i jego imprezie. Wiadomo, że trzeba im przy niej pomóc, ale też wypada im coś kupić na nowe mieszkanie. 

Obrus na stół zawsze się przyda

eleganckie obrusy plamoodporneParapetówka mojego brata jest zaplanowana za tydzień, więc na ochotnika zgłosiłam się, że im pomogę. Wiadomo trzeba posprzątać, przygotować jedzenie i jakoś to wszystko ogarnąć. Rad nie rad, to trzeba to wszystko zrobić, a oni mają teraz i tak dużo na głowie, więc cieszę się, że chociaż tak mogę im trochę pomóc. Musiałam też bardzo poważnie zastanowić się nad prezentem dla nich, jaki chce im podarować na to nowe mieszkanie. Za bardzo nie wiedziałam, co potrzebują, więc pomyślałam, że jak będę im pomagać wszytko szykować, to spróbuje od nich to wyciągnąć. Kiedy czyściłam stół, to bratowa się wygadała, że musi iść niedługo na zakupy, bo nie ma za bardzo obrusów na stół. Od razu zaświeciła mi się lampka w głowie. Kupię im takie eleganckie obrusy plamoodporne. Taki obrus zawsze się im przyda, więc miałam pewność, że to nie będzie prezent na teraz, tylko trochę im posłuży, a o to mi chodziło. Przeszłam się po paru sklepach i byłam zaskoczona, jaki teraz jest wybór, jeśli chodzi o takie rzeczy. Eleganckie obrusy we wszystkich możliwych kolorach, haftowane, wzorzyste, z gipiurą. Od koloru do wyboru. Postanowiłam, że kupię im dwa – jeden taki na co dzień, a drugi będzie taki od święta. Zauważyłam, że są wyprodukowane przez renomowanego producenta, z najwyższej jakości materiałów. O coś takiego mi właśnie chodziło. Ładne i porządne obrusy, z których oboje będą naprawdę zadowoleni. Wybrałam dwa i poszłam do kasy. Od razu poprosiłam o zapakowanie tych obrusów, jako prezent, żeby też mieć to z głowy. Wszystko już miałam gotowe.

Byłam bardzo podekscytowana, kiedy nadszedł dzień imprezy, bo byłam ciekawa, jak spodoba im się mój prezent. No nie mogłam się tego doczekać. Całe szczęście dosyć szybko go otworzyli. Mojej bratowej bardzo przypadły do gustu. Powiedziała, że właśnie czegoś takiego szukała i sama nie znalazłaby lepszych. Bardzo mnie to ucieszyło, że udało mi się wstrzelić w ich gusta. Nie ukrywam, że trochę się tego obawiałam, jednak jak się okazało całkiem nie potrzebnie. Mój prezent okazał się być chyba najbardziej praktycznym ze wszystkich. 

blogger