Gdzie w Gdyni znajdę halę na magazyn?

Jestem właścicielem dużej, prywatnej firmy kurierskiej. Ostatnio zacząłem się zastanawiać nad otwarciem nowego magazynu w okolicach Gdyni. Zbliżał się czas Bożego Narodzenia, co dla firm kurierskich jest prawdziwym zatrzęsieniem pod względem zleceń do zrealizowania. Moje dotychczasowe magazyny pękały w szwach, dlatego wynajęcie hali na magazyn było dla mnie bardzo pewną inwestycją. Teraz musiałem jeszcze tylko znaleźć odpowiednią halę na terenie Gdyni lub najbliższej okolicy, gdzie mógłbym ten magazyn otworzyć.

Urządziłem magazyn firmy na hali w Gdyni

hala gdyniaZależało mi na tym, aby znaleźć naprawdę dobrą i praktycznie urządzoną halę w odpowiedniej okolicy. Chciałem, żeby był do niej przede wszystkim bardzo dobry dojazd, aby moi pracownicy nie mieli problemów z dotarciem do pracy, nawet wtedy kiedy nie dysponują prywatnym samochodem i korzystają z komunikacji miejskiej. Poszukiwania odpowiedniej hali rozpocząłem od internetu. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: hala gdynia, i zacząłem przeglądać wyniki. Wśród wielu ofert, szybko udało mi się znaleźć halę, która spełniała moje oczekiwania. Przede wszystkim była bardzo pojemna i duża. Było to świetne miejsce na magazyn kurierski, ponieważ hala była przestronna i wysoka. Bardzo łatwo można było tam składować paczki i przesyłki, także te wielkogabarytowe. Ważne było dla mnie również to, że hala ta była w pełni termo izolowana i zimą nie było problemu z tym, aby ją ogrzać. Wybrana przeze mnie hala posiadała również podłączenie pod wszelkie media i kanalizację. Od razu zdecydowałem się wynająć tą halę na magazyn mojej firmy. Zadzwoniłem na podany numer telefonu i umówiłem się z właścicielem tej nieruchomości na spotkanie. Do wynajęcia tego miejsca zachęcił mnie również fakt, że można było wynająć tą salę w bardzo dobrej, niskiej i przystępnej cenie, szczególnie biorąc pod uwagę ceny innych hal o podobnym standardzie i w tej okolicy. Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór. Byłem bardzo zadowolony z tej hali, w której urządziłem magazyn.

Przede wszystkim była to hala położona bardzo blisko centrum Gdyni, dzięki czemu była świetnie skomunikowana z wszelkimi dzielnicami miasta, a dojazd w to miejsce nie sprawiał kłopotów ani pracownikom, ani klientom. Sama hala znajdowała się na terenie dużej działki ogrodzonej i w pełni monitorowanej przez całą dobę. Dzięki czemu było to miejsce bezpieczne i można było bez problemu pozostawiać je bez ochrony w nocy. Dzięki czemu sporo zaoszczędziłem, a wynajem hali szybko mi się zwrócił.

lucynas