Gdzie w Opolu znajdę kwatery dla pracowników?

Od wielu lat prowadzę własną działalność gospodarczą. Ostatnio moja firma bardzo się rozwinęła i postanowiłem założyć nową filię firmy w Opolu. Na początek jednak potrzebowałem tam wykwalifikowanych i zaufanych pracowników. Doszedłem do wniosku, że najlepiej będzie, żeby na jakiś czas część kadry kierowniczej przeniosła się do Opola i szkoliła tam nowych pracowników. W związku z tym musiałem im zapewnić zakwaterowanie i wyżywienie w tej miejscowości. Filię miałem otworzyć już niedługo, dlatego musiałem szybko znaleźć im jakieś miejsce na nocleg.

Znalazłem komfortowe kwatery dla pracowników w Opolu

komfortowe kwatery pracownicze - opoleZależało mi na tym, żeby moi pracownicy mieli komfortowe miejsce do wypoczynku po pracy. Chciałem, aby wynajęte przeze mnie kwatery były pojedyncze i w pełni wyposażone, a pokoje przestronne i z dostępem do internetu. Poszukiwania takiego miejsca na nocleg dla moich pracowników, rozpocząłem od internetu. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: komfortowe kwatery pracownicze – opole, i zacząłem przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć kwatery, które prezentowały się bardzo dobrze. Przede wszystkim było one duże i przestronne. Do każdej kwatery przynależała prywatna łazienka, w której znajdowała się wanna oraz codzienne wymieniane przez serwis sprzątający ręczniki. Same kwatery były klimatyzowane, a na ich wyposażeniu znajdowało się dużo przestronne łóżko, szafka nocna oraz biurko. Czyli wszystko to czego po pracy mogli potrzebować moi pracownicy w kwaterze pracowniczej. Dużą zaletą tych kwater było również to, że w każdej z nich znajdował się telewizor z możliwością podpięcia pod internet. Wybrane przeze mnie kwatery pracownicze znajdowały się w samym centrum Opola, blisko miejsca gdzie miałem otworzyć filię swojej firmy. Dzięki temu moi pracownicy nie musieliby tracić dużo czasu na dojazdy. Zdecydowałem się wynająć te kwatery pracownicze również z tego względu, że były one dostępne w bardzo dobrej, niskiej, przystępnej cenie, jednej z najlepszych na rynku.

Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór. Moi pracownicy byli bardzo zadowoleni z wybranych przeze mnie kwater pracowniczych. Sam w nich mieszkałem przez kilka dni i muszę przyznać że, okazały się one bardzo komfortowe. Kwatery były przestronne, a do tego znajdowały się w cichej i spokojnej okolicy, więc moi pracownicy mogli liczyć na komfort wypoczynku. Bardzo dużą zaletą tych kwater było również to, że na parterze budynku znajdowała się stołówka, w której zdecydowałem się wykupić dla pracowników wyżywienie na czas pobytu.

blogerka