Gdzie w Szczecinie wybielę zęby?

Wiem, że palenie jest bardzo szkodliwe, ale nie potrafię sobie odmówić tej przyjemności. W zasadzie jedyne w czym szkodzi mi palenie to wygląd zębów. Są one bardzo żółte i nieestetycznie wyglądają. Z zawodu jestem przedstawicielem handlowym, dlatego muszę dosyć elegancko się prezentować. Doszłam do wniosku, że muszę coś zrobić ze swoimi zębami. Znajoma poradziła mi, żebym zdecydowałam się na wybielanie zębów metodą laserową. Ona korzysta z tego typu rozwiązania i jest bardzo zadowolona. Zapytałam się jej, na czym polega taka metoda.

Zdecydowałam się na laserową metodę wybielania zębów

nowoczesne laserowe wybielanie zębów w SzczecinieDowiedziałam się od niej, że jest to bardzo bezpieczna i skuteczna metoda wybielania zębów. W odróżnieniu od innych metod jest ona w pełni profesjonalna i odbywa się w gabinecie dentystycznym. Nie ma przeciwwskazań do jej wykonywania i mogą z niej korzystać nawet kobiety w ciąży. Efekty są widoczne już po pierwszej wizycie u dentysty i utrzymują się nawet przez wiele tygodni. Laserowa metoda wybielania zębów jest bardzo popularna ze względu na szybkie i długotrwałe efekty. W ten sposób można uzyskać odcienie zębów bielsze o nawet kilkanaście odcieni. Z tego co mówiła mi przyjaciółka, właśnie czegoś takiego potrzebowałam. Czyli skutecznej i szybkiej metody, której użycie nie spowoduje, że tak jak w przypadku nakładek wybielających odwodnię zęba i będę musiała stosować specjalną dietę, żeby żółte zęby nie wróciły w jeszcze gorszym odcieniu. Postanowiłam się dłużej nie wahać i od razu znaleźć stomatologa w moim mieście, który wykonuje tego typu zabiegi. Szybko udało mi się znaleźć gabinet, gdzie lekarz oferował nowoczesne laserowe wybielanie zębów w Szczecinie. Cena za zabieg była bardzo niska, przystępna, dlatego od razu zdecydowałam się do niego zapisać. Jeszcze tego samego dnia zadzwoniłam na podany numer telefonu i wybrałam pierwszy wolny termin. Już wkrótce przekonałam się, że to było bardzo dobre rozwiązanie. Przede wszystkim bardzo podobał mi się uzyskany efekt, ale to nie wszystkie zalety tej metody.

Najważniejsze było dla mnie to, że laserowe wybielanie zębów jest w pełni bezbolesne i nieinwazyjne. Muszę także przyznać, że gabinet stomatologiczny do którego się wybrałam, znajdował się w samym centrum Szczecina, blisko mojego miejsca zamieszkania, dlatego nie miałam najmniejszych problemów z tym, żeby tam trafić. Lekarz był bardzo miły i empatyczny i od razu powiedział mi jakich efektów mogę się spodziewać. Samo wybielanie zębów jest szybkie i zabieg trwa tylko kilka chwil.

dziennikarka