Gdzie we Wrocławiu zrobię badanie DNA?

Kilka tygodni temu urodziłam dziecko. Mój mąż był jednak przekonany, że to nie on jest ojcem dziecka. Nie wiedziałam, dlaczego się przy tym tak upiera, ale nie miałam nic do ukrycia, dlatego postanowiłam, że w takiej sytuacji możemy zrobić badania DNA na ojcostwo. Mąż ochoczo na to przystał. Teraz, pozostało nam jeszcze tylko znaleźć odpowiednie miejsce w naszej miejscowości, gdzie takie badania obecnie można wykonać. Mężowi bardzo zależało na tym, aby było to profesjonalne i rekomendowane laboratorium.

Wykonaliśmy badanie DNA we wrocławskiej przychodni

badania DNA we WrocławiuPostanowiłam poszukać odpowiedniego miejsca, żeby nie zawracać mu już tym głowy. Moja koleżanka dała mi namiary na bardzo dobrą prywatną przychodnię zdrowia, gdzie mieli również własne laboratorium, gdzie wykonywali badania DNA. Dowiedziałam się od niej, że jest to bardzo rzetelne i dokładne miejsce, ponieważ wszystkie badania wykonują na miejscu, a nie tylko pobierają próbki i wysyłają gdzieś dalej. Ma to również tą zaletę, że wyniki badań przychodzą bardzo szybko, często już na następny dzień można je odebrać z przychodni, a wieczorem tego samego dnia sprawdzić wyniki w systemie online. Wzięłam od niej numer telefonu do tego miejsca i zadzwoniłam. Spytałam recepcjonistkę o badania DNA we Wrocławiu. Okazało się, że od razu przez telefon mogę zapisać się na konkretny termin. Było to dla mnie bardzo praktyczne i komfortowe, ponieważ zostaliśmy przyjęci o konkretnej godzinie i wcześniej nie musieliśmy z mężem i dzieckiem czekać w kolejce tak jak to bywa w przypadku innych miejsc. Dużą zaletą tego miejsca było również to, że przychodnia znajdowała się w centrum Wrocławia, dlatego nie mieliśmy najmniejszego problemu z tym, żeby do niej dojechać. Bardzo ważne było dla nas również to, że badania DNA były wykonane bardzo dokładnie i rzetelnie. Dzięki temu mieliśmy prawie stu procentową pewność, że to mąż jest ojcem naszego dziecka. Teraz wreszcie się on uspokoił i przestał narzekać.

Badania były wykonywane z próbek pobieranych na miejscu z jamy ustnej. Wiedzieliśmy, że dzięki temu badania będą dokładne, a ich wynik będzie pewny. Oczywiście zgodność DNA można wykonać także na podstawie innych badań, ale nie dadzą one wtedy tak niemal całkowicie pewnego rezultatu. Kolejną zaletą tej przychodni było to, że była ona przyjazna dzieciom, a ceny mieli tam stosunkowo niskie i przystępne z czego byliśmy bardzo zadowoleni. Na wynik czekaliśmy tylko kilka godzin, dzięki czemu nie musieliśmy się długo denerwować tym jaki on będzie. 

edytorek