Jak wygląda redukcja cieni pod oczami?

Niestety cienie pod oczami ma większość kobiet. Szczęśliwcy, którzy ich nie posiadają, pewnie zmagają się z workami pod oczami. Cienie pojawiają się zwłaszcza, gdy jesteśmy zmęczeni, na przykład po nieprzespanej nocy. Sprawiają one, że wyglądamy starzej i mniej estetycznie. Wiele kobiet decyduje się na zakrywanie codziennie swoich cieni pod oczami, gdyż według nich wyglądają one nieprofesjonalnie, na przykład w pracy. Oprócz makijażu, czy redukcja cieni pod oczami jest możliwa? Odpowiedź na to pytanie w tekście poniżej.

Więcej o redukcji cieni pod oczami

redukcja cieni pod oczami BiałystokJak już wspomnieliśmy, cienie pod oczami nie są zbyt estetyczne i sprawiają, że wyglądamy na bardziej zmęczonych. Co więcej, pojawiają się one także u tych, którzy wcale zmęczeni i przepracowani nie są. Od czego to więc zależy? Otóż niestety cienie pod oczami są często uwarunkowane genetycznie. Jednak bez obaw, dzisiejsza technologia i kosmetologiczne innowacje wychodzą nam naprzeciw. Mamy różne sposoby na walkę z tego typu niedogodnościami. Po pierwsze, redukcja cieni może nastąpić pod wpływem zimna. W tym celu wyposażmy się w krem pod oczy w postaci rolonu czy też w masażer do okolic oczu. Regularne zimne masaże mogą naprawdę pomóc nam w walce z tymi nieestetycznymi cieniami. Inne metody walki z nimi są nieco bardziej inwazyjne, ale wciąż bardzo bezpieczne. Jeśli interesuje nas redukcja cieni pod oczami Białystok to miasto, w którym znajdziemy wiele profesjonalnych klinik estetycznych i salonów kosmetycznych oferujących tego typu zabiegi. Najczęściej wykonywany zabieg mający na celu redukcję omawianych cieni jest wykonywany za pomocą kwasu hialuronowego. Ja się go wykonuje  i jakie cele można dzięki nim wykonywać? Jego wykonanie jest bardzo proste i polega na wprowadzeniu wspomnianego kwasu hialuronowego między policzek a  dolną powiekę, czyli w tak zwaną dolinę łez. Kwas hialuronowy pomaga spłycić to miejsce, dzięki czemu worki pod oczami spłycają się. Co więcej, sińce ulegają znacznemu rozjaśnieniu.

Każdej osobie, której przeszkadzają cienie pod oczami, powinien podjąć walkę z nimi. Jak widzimy, są sposoby na minimalizowanie tych nieestetycznych cieni, i nie musi to być wyłącznie ciężki makijaż. Jeśli redukcja cieni pod oczami za pomocą makijażu nam nie odpowiada i nie chcemy obciążać naszej cienkiej skóry powiek, możemy zainwestować na przykład w masażer. Na rynku znajdziemy wiele tego typu masażerów, które działają świetnie. Jeśli natomiast ta metoda nie działa zadowalająca, mamy tę z kwasem hialuronowym.

 

 

Karolina