Kto zaprojektuje dla mnie stronę internetową?

Przez wiele lat prowadziłam sklep z ubraniami. Niestety, ostatnio prowadzenie sklepu stacjonarnego coraz bardziej przestawało mi się opłacać. Przede wszystkim, coraz więcej osób robiło zakupy w sieci. Mało kto miał czas na chodzenie po sklepach i szukanie odpowiedniego rozmiaru dla siebie, skoro to samo można było zrobić w kilka sekund, korzystając z komputera. Postanowiłam, że ja również przeniosę swój biznes do sieci. Wszystkie formalności już załatwiłam. Teraz nie pozostało mi nic innego, jak stworzyć stronę internetową swojego sklepu.

Jak projektuje się strony internetowe?

projektowanie stron internetowychPoczątkowo myślałam, że z projektowaniem strony internetowej poradzę sobie sama. Szybko przekonałam się jednak, że nie jest to takie proste zadanie, jak myślałam. Okazało się, że ma to wiele wspólnego z programowaniem i żeby mieć pewność, że wszystko będzie działało jak należy najlepiej jest zatrudnić do tego specjalistę, który wykona to fachowo, dokładnie i rzetelnie. Dowiedziałam się, że najlepiej jest skorzystać z usług informatyka, który jednocześnie ma doświadczenie w branży e-commerce. Moja przyjaciółka poleciła mi swojego znajomego, który spełniał jej warunki. Powiedziała mi, że projektowanie stron internetowych to dla niego codzienność, dlatego z pewnością uda mu się stworzyć stronę, która będzie odpowiednia dla mnie. Zadzwoniłam do niego i umówiliśmy się na spotkanie, podczas którego przedstawiłam mu swoją wizję mojego sklepu online. Już kilka dni później otrzymałam od niego projekt strony internetowej, który bardzo mi się spodobał. Przede wszystkim był on czytelny i intuicyjny dla internauty, czyli mojego potencjalnego klienta. Bogate linkowanie wewnętrze było gwarantem tego, że strona bardzo dobrze będzie radziła sobie w wyszukiwarce internetowej, co z pewnością przyczyni się do ruchu w moim sklepie online. Byłam bardzo zadowolona, że skorzystałam z usług tak fachowego i doświadczonego informatyka, tym bardziej że miał on bardzo niskie, przystępne ceny, które nie nadwyrężyły zbytnio mojego budżetu.

Kilka dni później projekt zaprojektowanej strony internetowej został wdrożony. Już od pierwszego dnia wiedziałam, że przejście na biznes internetowy to bardzo dobre rozwiązanie. Strona świetnie radziła sobie w sieci, dzięki czemu wiedziałam, że jest poprawnie merytorycznie wykonana. Wszystko trwało tylko kilka dni, ponieważ projektowanie strony dla kogoś kto ma w tym doświadczenie i posiada odpowiednią wiedzę, nie jest wcale czasochłonne. Wymaga jedynie znajomości zasad programowania.

blogger