Kurs wspinania w prezencie

Za dwa tygodnie moja siostra będzie obchodzić swoje dwudzieste piąte urodziny. Nadal nie mam pomysłu na prezent dla niej. Staram się szukać różnych rzeczy, ale niestety ciężko kupić coś osobie, z którą jesteśmy blisko. Coś takiego co będzie dla nie prezentem wow, a nie tylko kolejnym podarunkiem typu alkohol, kosmetyki czy czekoladki. Przejrzałam mnóstwo stron z inspiracjami na nietypowy prezent. Nic do tej pory nie wpadło mi w oko, a nie da się ukryć, że czas mnie goni. 

Wspinaczka w prezencie dla osoby aktywnej

tani kurs wspinaniaMoja siostra uwielbia aktywność fizyczną, więc postanowiłam poszukać czegoś specjalnego z tym związanego. Niestety wiele fajnych prezentów jest nie na moją kieszeń. Jestem studentką, która jedynie sobie dorabia, żeby jakoś się samej utrzymać i niestety nie mam zbyt wielu środków, które mogłabym przeznaczyć na ten prezent. Jednak jak to mówią kto szuka, ten na pewno wcześniej czy później coś znajdzie. Również i mi się udało. Podczas przeglądania jednej ze stron z oryginalnymi prezentami znalazłam reklamę tani kurs wspinania. Postanowiłam dowiedzieć się więcej w tym temacie. Wiem, że moja siostra już kiedyś chciała się wybrać na taki kurs, ale zawsze szkoda było jej kasy i czasu. Jednak jak dostanie to w prezencie to szkoda jej będzie nie wykorzystać takiej okazji. Postanowiłam dowiedzieć się więcej na temat tego kursu wspinaczkowego. Zadzwoniłam do szkółki, która jest odpowiedzialna za prowadzenie tego rodzaju zajęć. Zostałam poinformowana, że ich instruktorzy posiadają wszystkie certyfikaty, a cena obecnie jest promocyjna, więc warto skorzystać. Okazało się, że jest to rzeczywiście tani kurs wspinania. Może nie jest do końca w takim budżecie jaki przeznaczyłam na ten prezent, ale postanowiłam troszkę dołożyć i zakupić siostrze taki super prezent. Cena kursu jest rzeczywiście konkurencyjna w porównaniu do innych ofert. Pani, z którą rozmawiałam wytłumaczyła mi, że to dlatego, że obecnie jest raczej martwy sezon jeśli chodzi o chętnych, dlatego też postanowili zorganizować promocję, żeby zachęcić więcej ludzi. 

Moja siostra była zachwycona prezentem. Wspomniała, że na pewno go wykorzysta i jest to coś o czym marzyła. Bardzo się cieszę, że prezent jej się spodobał. Mam nadzieję, że kurs okaże się być w porządku. Już nie mogę się doczekać jak zda mi relacje z pierwszych zajęć. Mam tylko nadzieję, że nie zrobi sobie krzywdy. Poczytałam trochę o tej szkole i wiem, że mają tam doświadczonych instruktorów, więc raczej nie mam czego się obawiać, ale czasem wypadki chodzą po ludziach. 

Krystian