Lampa na insekty

 

Przebywanie w ogrodzie letnią porą roku jest bardzo przyjemne, zwłaszcza wieczorami. Możemy posiedzieć przed domem i relaksować się po ciężkim dniu pracy w sprzyjających warunkach. Niestety nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli. Akurat w tym przypadku nasz wieczorny relaks mogą zaburzyć owady, które będą do nas lgnąć. Jest to bardzo nieprzyjemne. Jeśli chcemy przybywać wieczorami na zewnątrz, to musimy zadbać o to, aby w naszej okolicy nie było zbyt dużo owadów. Do zwalczania owadów najlepiej nada się specjalna lampa.

Wydajna lampa owadobójcza

lampy uv na owadyOwady bardzo chętnie lgną do światła, jest to fakt doskonale wszystkim znany. Jeśli chcemy pozbyć się natrętnych owadów, to warto wykorzystać ten fakt. Lampy uv na owady świetnie się nadają do zwalczania wszelkiego rodzaju owadów. Lampa wyposażona w żarówkę uv bardzo dobrze przyciągają owady. Lampa wyposażona jest w specjalną siatkę, która jest podpięta do prądu. Owady lecące do źródła światła napotykają na podłączoną do prądu siatkę z drutu i są rażone prądem. Ten sposób jest najskuteczniejszym sposobem walki z owadami. Wystarczy powiesić taką lampę przed domem, w altance lub gdziekolwiek indziej, gdzie tylko chcemy, a nie będziemy mieć już więcej problemów z owadami. Lampa wykonana jest z trwałych materiałów, dzięki temu posłuży nam przez wiele długich lat, pomimo tego że jest ciągle narażona na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych. Lampa może wisieć na zewnątrz przez cały rok. Nie musimy jej zdejmować. Do produkcji lampy używane są materiały charakteryzujące się bardzo dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, co bardzo dobrze wpływa na żywotność lampy. Żarówka może świecić przez kilkanaście tysięcy godzin, a jeśli się spali, to wystarczy ją wymienić na nowa, a lampa będzie nadal sprawna. Lampę podłączamy do prądu poprzez kabel zasilający, który wystarczy podłączyć do gniazdka. Lampę możemy ustawić na ziemi, lub powiesić na ścianie. Sposób montażu zależy tylko i wyłącznie od naszych prywatnych preferencji.

Lampę owadobójczą kupimy już za kilkadziesiąt złotych. Ceny wahają się mniej więcej od sześćdziesięciu złotych do maksymalnie trzystu złotych. Cena zależna jest przede wszystkim od wielkości i wydajności lampy. Na lampę dostajemy kilkuletnią gwarancję producenta, która umożliwia nam odesłanie lampy na serwis gwarancyjny gdyby coś się stało z naszą lampą. Lampę możemy kupić za pośrednictwem internetu na portalach aukcyjnych lub prosto ze strony producenta. Wybór mamy naprawdę duży, więc łatwo znajdziemy coś dla siebie.

 

blogger