Luksusowe salony SPA z masażem w Krakowie

Masaż to technika relaksacyjna oraz lecznicza znana już od wielu lat i często stosowana dla rozładowania napięcia oraz dla relaksu. Nie sposób wymienić wszystkich możliwych technik masażu. Dotyczą one strefy pielęgnacyjnej a także medycznej naszego ciała. Wiele salonów specjalizuje się w określonych rodzajach masażu.Jedne wykonują specjalistyczne rehabilitacyjne masaże z użyciem akupresury, inne koncentrują się na luksusowych zabiegach i masażach.

Luksusowe usługi SPA

luksusowy salon masażu - KrakówWśród wielu rodzajów masażu możemy wyróżnić masaże lecznicze, masaże odprężające, klasyczne, sportowe, punktowe, odchudzające, aromaterapeutyczne, gorącymi kamieniami i masaże tajskie. Niektóre salony specjalizują się w wykonaniu masaży przy użyciu wody i lodu, z zastosowaniem czekolady, baniek i olejków eterycznych. Najczęściej stosowane techniki w trakcie wykonywania masażu klasycznego a także innych odmian ogólnie dostępnych technik, to przede wszystkim głaskanie, ugniatanie, naciskanie, oklepywanie i rozcieranie. Szereg ruchów, wykonywanych praktycznie na wszystkie części ciała, pozwala utrzymać dobrą formę mięśni, przywrócić ich właściwą pracę a także odprężyć całe ciało. Powstają coraz to nowsze i bardziej ekskluzywne salony masażu, w których stosuje się techniki z różnych stron świata. Najlepszy luksusowy salon masażu – Kraków oferuje od wielu lat, a zabiegi w nim wykonywane godne są królewskich głów. Ważne aby wyspecjalizowany personel odpowiednio dobrał technikę dostosowaną do potrzeb oraz wymagań klienta. Ekskluzywna obsługa i wnętrza luksusowego salonu masażu wprowadzają w błogi stan ducha i pieszczą nasze zmysły. Podczas zabiegów wykorzystuje się wiele nowatorskich i tradycyjnych technik pochodzących z Dalekiego Wschodu, które  przynoszą zadziwiające efekty. Delikatne i przyjemne masaże z użyciem czekolady bądź gorących kamieni są bardzo relaksacyjne i przyjemne dla ciała i ducha. Bardziej intensywne zabiegi odchudzające i antycellulitowe zmuszają mięśnie do intensywnej pracy, dzięki czemu ciało staje się smuklejsze i szczuplejsza. Masaże odchudzające pomagają poprawić jakość skóry, jej naprężenie, likwidują cellulit i poprawiają napięcie skóry.Często nazywane są joga dla leniwych. Zmuszają mięśnie do pracy. Bardzo często masaże i inne zabiegi poprzedzone są różnego rodzaju peelingami, które w odpowiedni sposób przygotowują ciało. Zastosowanie licznych olejków eterycznych i oliwek pochodzących z wszystkich stron świata wprowadza egzotyczne i niecodzienne doznania dla ciała i ducha.

Chwila spędzona w luksusowym salonie masażu to bardzo ekskluzywna i wyrafinowana usługa, przynosząca zaskakujące efekty relaksacyjne i odprężające. Zabieg w przytulnym salonie, z dala od zgiełku i hałasu miasta, wprowadza harmonię i spokój ducha, odpręża ciało i zmysły. To ukojenie dla nerwów, poprawa samopoczucia i ogromne odprężenie dla organizmu.To odosobniona chwila dla ciała i duszy ubrana w piękny i błogi nastrój.

aniam