Mój wypolerowany samochód wygląda jak nowy

Zacznę od tego, że jeżdżę naprawdę pięknym samochodem. Nie będę się chwalił marką ani rocznikiem. Bez względu na te fakty w moich oczach mój samochód jest najładniejszy na świecie. Na pewno nie należy do najtańszych, ale nie jest też jakimś super drogim samochodem. Natomiast dbam o niego jakby był najdroższą limuzyną świata. Lubię dbać o swój samochód ponieważ jest to dla mnie bardzo ważne, żeby nie stracić zbyt wiele na jego wartości. A mój samochód akurat z wiekiem na wartości zyskuje a nie traci.

Samochód do polerowania oddaję zaprzyjaźnionemu lakiernikowi

polerowanie samochodu - krakówKiedyś zastanawiałem się jak to jest, że ludzie mają bardzo drogie samochody i nie boją się ich dawać do lakiernika czy do warsztatu zajmującego się tuningiem. Można się nad tym zastanawiać szczególnie wtedy, kiedy ogląda się zagraniczne programy motoryzacyjne. Odpowiedzią na to pytanie jest renoma jaką cieszą się zagraniczne warsztaty lakiernicze i tuningowe, które zaprasza się do współpracy przy tego typu programach. Kiedy kilka lat temu kupowałem swój samochód i zapłaciłem za niego sporo pieniędzy to ówczesny właściciel tego samochodu polecił mi lakiernika, u którego on wykonywał wszystkie zabiegi pielęgnacyjne tego pięknego samochodu. I rzeczywiście, kiedy kupowałem to auto to lakier był w stanie idealnym. Powiem tylko, że jeśli chodzi o polerowanie samochodu – Kraków ma na tym polu największe sukcesy i dokonania. To w tym mieście znajdziemy najlepszych lakierników i specjalistów od tuningu. I dlatego właśnie mój samochód oddaje do lakiernika w Krakowie i jemu zlecam fachowe polerowanie lakieru w moim samochodzie. To nawet nie jest taki zwykły warsztat lakierniczy, bo jest to takie auto-spa czy car detailing. W każdym razie bez względu na to jak to nazywać mój zaprzyjaźniony warsztat lakierniczy jest naprawdę najlepszy. Z całą pewnością mogę powiedzieć, że nie boję się oddawać tam samochodu. Bez względu na to jaką wartość ma mój samochód to wiem, że w najlepszy z możliwych sposobów będzie on tam obsłużony.

Swój samochód do lakiernika oddaję regularnie raz na dwa lata. Uważam, że profesjonalne polerowanie lakieru odpowiednią pastą pomaga zachować go w najlepszej kondycji. Dzięki polerowaniu mój samochód nie ma nawet śladu zarysowania. Oczywiście korzystam z usług zaprzyjaźnionego lakiernika, dzięki czemu mogę być w stu procentach pewien tego, że usługa wykonana będzie z należytą starannością. Gdybym miał chociażby najmniejsze obawy o jakiekolwiek ryzyko dla lakieru to bym się nad tym zastanowił, ale nie mam żadnych obaw o swój samochód.

kreatorka