Niedroga wanna z wielofunkcyjnym hydromasażem

Planuję zakupić elegancką i niedrogą wannę z hydromasażem. Remontuję łazienkę i nie zamierzam zamieszczać w niej kabiny prysznicowej, gdyż jest to bardzo niewygodne rozwiązanie dla mnie. Borykam się od lat z problemem otyłości i mam spory cellulit. Czytałam, że dobrze wpływa na redukcję cellulitu masaż wodny. W dodatku, takie domowe spa dostarczyłoby mi wiele przyjemności po ciężkim dniu w pracy. Zaraz wejdę na stronę internetową sklepu online z akcesoriami łazienkowymi i poszukam ciekawego modelu wanny narożnej z hydromasażem.

Eleganckie wanny narożne z hydromasażem

najlepsze wanny narożne z hydromasażemMam niewiele oszczędności, więc maksymalnie mogę wydać na wannę z hydromasażem tylko dwa tysiące złotych. Postanowiłam wybrać najtańszy model, czyli wannę wykonaną z akrylu. Sprawdziłam na stronie sklepu online, że taka wanna ma dwa rodzaje masażu. Jest to dla mnie wystarczające rozwiązanie, bo nie cierpię na żadne bolesne dolegliwości, jak zwyrodnienia stawów. Takie najlepsze wanny narożne z hydromasażem mogą kosztować nawet dwadzieścia osiem tysięcy złotych. Są one niezwykle luksusowe, posiadają bicze wodne, oświetlenie LEDowe i są wytrzymałe na czynniki zewnętrze. Wanna narożna z hydromasażem, która udało mi się znaleźć za dwa tysiące złotych, też ma wiele zalet. Wanna posiada pięć dysz wychodzących na plecy, dwie na stopy i trzy na boki wanny. Wanna ma pojemność sto pięćdziesiąt litrów, więc jest w miarę oszczędna. Rozmawiałam z mężem i zgodził się, abym mogła zakupić tę wannę. Zamówię ją w sklepie online, bo wtedy otrzymam rabat w wysokości dwudziestu procent, czyli zapłacę tysiąc osiemset złotych. Przesyłka jest darmowa i ma dotrzeć do mnie w ciągu pięciu dni roboczych. Nie mogę się już doczekać, kiedy będę mogła korzystać z tej cudownej wanny. Postanowiłam skutecznie podjąć walkę z cellulitem, bo zbliżają się wakacje i planuję wyjazd nad polskie morze. Może żyję złudzeniami, że hydromasaż okaże się na tyle pomocny, że odzyskam jędrne ciało.

Na pewno taki hydromasaż jest bardzo przyjemny. Nie stać mnie, aby jeździć do spa, dlatego chcę mieć je w domu. Może w trochę skromniejszej wersji, ale to nie ma dla mnie większego znaczenia. Mój mąż też jest zadowolony, że będzie mógł po całym dniu ciężkiej pracy na budowie zrelaksować się w wannie z hydromasażem. Należy mu się odrobina luksusu, bo bardzo dużo pracuje. Zaproszę też siostrę na kąpiel w mojej nowej wannie oraz najlepsza przyjaciółkę. Mam tylko nadzieję, że rachunki za prąd i wodę nie będą kosmiczne, bo wtedy pojawi się problem. Będę korzystać z wanny trzy razy w tygodniu, żeby oszczędzić.

autorr