O naszym apartamencie w Trójmieście

Trójmiasto jest naszym ulubionym miejscem na ziemi. Zwłaszcza jeżeli chodzi o Polskę. Uwielbiamy tam przyjeżdżać całą rodziną. Wynika to głównie z tego powodu, że miasto to jest wyjątkowe pod wieloma względami. Przede wszystkim jest tam nasze wspaniałe polskie, bałtyckie morze, które uważamy, że jest najpiękniejszym morzem. Jeżeli nie na świecie to już na pewno w Europie. Jednak to nie jedyny atut Gdańska.

Apartamenty idealne dla całej rodziny

wygodny apartament na weekend w trójmieścieTo bardzo ciekawe zarówno od strony turystycznej jak i historycznej. Wystarczy spojrzeć na gdańską starówkę, aby zrozumieć, jak to wszystko wygląda i jaka bogata jest historia. W ostatnim czasie uznaliśmy, że weźmiemy ze sobą dzieci i pojedziemy właśnie do Gdańska. Tak, też zrobiliśmy. Mimo, że trasa od nas do Gdańska jest dosyć długa, było warto. Zdecydowanie był nam potrzebny wygodny apartament na weekend w trójmieście. Na szczęście udało nam się znaleźć idealne miejsce na nasz rodzinny, weekendowy wypad. Miejsce było naprawdę bajeczne! Mieliśmy wszystko to co było nam najbardziej potrzebne do życia, a nawet i więcej. Apartament, na który się zdecydowaliśmy składał się między innymi z salonu z aneksem kuchennym, obszernej łazienki i dwóch sypialni. Był bardzo elegancji i zachowany w jasnych barwach. Dzięki temu wydawał się być jeszcze większy optycznie, aniżeli był w rzeczywistości. Dodatkowo dodam, że apartament posiadał bardzo obszerny balkon. Z zadaszeniem. Dzięki temu mogliśmy wypić rano przepyszną kawę oraz herbatę. Kolejnym plusem tego apartamentu było między innymi to, że w łazience znajdowała się bardzo duża wanna. Było to rewelacyjne udogodnienie! Mogliśmy odprężyć się po całym dniu zwiedzania. Świetny pomysł! To na co muszę zwrócić szczególną uwagę to fakt, że apartament był skierowany na alergików. W apartamencie znajdowała się nawet pościel antyalergiczna w tym narzuty i koce. Dlatego, też jest to ogromny plus. Sprawa kolejna to rewelacyjny poziom obsługi. Dbano na bieżąco o to, abyśmy mieli do dyspozycji czyste ręczniki i dodatkową pościel. Ponadto panowała tam czystość na bardzo wysokim poziomie.

Dzięki temu nie musieliśmy sami się o to martwić. Następnym plusem była niewątpliwie cena. Nie spodziewaliśmy się, że aż tak mało uda nam się zapłacić. Spodziewaliśmy się wyższej kwoty, ale tam mieliśmy bardzo miłą niespodziankę. Szczerze przyznam, że był to bardzo wyjątkowy czas dla całej naszej rodziny. Zdecydowanie odpoczęliśmy i naładowaliśmy akumulatory na następny urlop. Z pewnością odwiedzimy jeszcze to miejsce. To była bardzo dobra inwestycja.

reporterka