Odmładzające właściwości karboksyterapii

Dwutlenek węgla znany jest ze względu na swoje dobroczynne działanie. Wykorzystywany jest w dermatologii oraz medycynie estetycznej. Karboksyterapia jest zabiegiem, który ma szerokie zastosowanie, skutecznie likwiduje cienie pod oczami, zmniejsza wypadanie włosów, a także pozbywa się cellulitu. Zabiegi takie wykazują pełne spektrum działania, wiążą się z niewielkim ryzykiem wystąpienia skutków ubocznych, są stosunkowo bezbolesne. Aplikowanie medycznego dwutlenku węgla drogą iniekcji jest doskonałym sposobem na pozbycie się wielu kompleksów, jak blizny, rozstępy oraz cellulit.

Zalety terapii dwutlenkiem węgla 

bezpieczna karboksyterapia w łodziW dobrych gabinetach kosmetycznych oferowana jest bezpieczna karboksyterapia W Łodzi panie mogą skorzystać z tej metody, która dotlenia, poprawia mikrokrążenie i odżywia okolice, które poddawane są leczeniu. Dzięki temu skóra jest zregenerowana, ujędrniona, poprawia się jej elastyczność i napięcie. Skutecznie likwiduje cellulit i tkanki tłuszczowe. Jest doskonałym sposobem na spowolnienie procesu starzenia się skóry, pozbywa się wiotkości i poprawia napięcie i elastyczność. Jest skutecznym rozwiązaniem dla pań, które zmagają się z cieniami pod oczami, workami oraz opuchlizną. Zabieg ten odmładza skórę dłoni, świetnie sprawdza się w przypadku nadmiernego wypadania włosów oraz łysienia plackowatego. Odpowiednia ilość zabiegów umożliwia uzyskanie pożądanych efektów, metoda jest bardzo bezpieczna, nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji, klienci mogą prowadzić normalną aktywność. Dwutlenek węgla rozbija komórki tłuszczowe, rozszerza naczynia krwionośne, w efekcie czego zwiększa się przepływ krwi do danego obszaru, co skutkuje metabolizmem tłuszczu. Karboksyterapia nasila produkcję kolagenu i elastyny, w efekcie czego skóra jest jędrna oraz młoda, zdecydowanie lepiej chłonie substancje odżywcze. Ogromną zaletą tej metody jest fakt, iż jest bardzo bezpieczna oraz często wykorzystywana w dermatologii estetycznej.

Aplikacja medycznego dwutlenku węgla jest zabiegiem mało inwazyjnym, nie wymaga znieczulenia, a pacjenci stosunkowo szybko wracają do normalnej aktywności. Terapia nie pozostawia właściwie żadnych śladów, dzięki czemu nie wymaga rekonwalescencji. Zabieg ten wykonywany jest w wielu gabinetach, przynosi pozytywne efekty, dzięki czemu jest bardzo popularny wśród wielu kobiet. Rozbija złogi tłuszczowe, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, poprawia jędrność skóry, działa odmładzająco i jest sposobem. A pozbycie się wielu kompleksów, poprawia samopoczucie. 

bloger