Piękne włosy

Z wiekiem w ciele człowieka zachodzą różnego rodzaju zmiany. Niestety, w moim odczuciu, większość z nich jest negatywna. W moim przypadku zmianą, której nie byłam w stanie zaakceptować, było pogorszenie się kondycji włosów. Te stały się matowe i zdecydowanie rzadsze, niż kiedyś. Piękna fryzura zawsze była moją wizytówką, dlatego doszłam do wniosku, że coś z tym muszę zrobić. Zdecydowałam się je obciąć, jednak nie czułam się z tym dobrze. Na szczęście udało mi się znaleźć coś idealnie dostosowanego do moich potrzeb.

Naturalne długie włosy

bezszwowe włosy do przedłużaniaGdy moje włosy stały się rzadsze i matowe, wiedziałam, że jedynym rozwiązaniem jest ich skrócenie. Z taką fryzurą nie czułam się jednak zbyt dobrze. Nie chciałam jednak kupować peruki. Na szczęście udało mi się znaleźć alternatywę. Okazały się nią bezszwowe włosy do przedłużania. Przy zastosowaniu tej metody włosy są nie tylko przedłużone, ale również zagęszczone. Ja zdecydowałam się na rudy kolor – całe życie farbowałam włosy właśnie na rudo, dlatego doszłam do wniosku, że na starość nie chcę nic zmieniać. Początkowo nieco obawiałam się, czy uzyskana w ten sposób fryzura będzie trwała. Obawiałam się, że pasma włosów będą wypadać a cały zabieg przedłużania nie wystarczy na zbyt długo. Na szczęście się pomyliła. Włosy zostały przedłużone już jakiś czas temu i trzymają się doskonale. Nie widać żadnych łączeń. Co więcej, optycznie wydaje się, że włosów na głowie jest zdecydowanie więcej, co bardzo mi odpowiada. Fryzura prezentuje się doskonale. Teraz znów mogę włosy spinać kucyk, na oficjalne wyjścia upinać je w kok, a na wieczorne, mniej oficjalne spotkania, wykonywać warkocz francuski, albo inne, fantazyjne upięcia. Włosy można bez żadnych problemów szczotkować, nie szkodzą im również żadne kosmetyki, takie jak pianki do włosów, lakiery, czy inne produkty do stylizacji. Jestem bardzo zadowolona, że udało mi się znaleźć tak wspaniałe rozwiązanie. Dzięki temu czuję się naprawdę cudownie i myślę, że wyglądam tak samo, jak czuję się z moją nową fryzurą.

Czasem obcięcie włosów wydaje się być jedynym rozwiązaniem. Jednak dla osoby, która zawsze słynęła z długich warkoczy, czy fantazyjnych koków, taki stan rzeczy może być nie do wytrzymania. Tak właśnie było w moim przypadku. Na szczęście udało mi się znaleźć doskonałą alternatywę dla peruki. Okazały się nią przedłużone włosy. Całość okazała się dostępna w stosunkowo niskiej cenie, dzięki czemu mogłam sobie na to pozwolić bez większych wyrzutów sumienia. Zdecydowanie polecam to rozwiązanie.

pikseo