Piękny wałek do ciasta z nietypowym wzorem

Ostatnio bardzo popularne są grawerowane wałki z wzorem. Wałki wykonane są z drewna bukowego i dębowego, dzięki czemu są dosyć wytrzymałe. Wzory są wygrawerowane za pomocą lasera. Należy po każdym użyciu starannie i dokładnie umyć wałek, ale bez korzystania ze zmywarki do naczyń. Wałek nie może zbyt długo przebywać w wodzie. Bardzo istotne jest, aby wałek do ciasta był sukcesywnie konserwowany, najlepiej olejem kokosowy. Takie informacje przeczytałam na stronie internetowej sklepu z gadżetami kuchennymi. 

Szeroki wybór wałków do słodkich wypieków

wałek do ciasta z wzoramiChciałabym mieć taki grawerowany wałek do ciast, aby móc tworzyć swoje spersonalizowane wypieki. Mogłabym kupić wałek z nietypowym wzorem albo napisem. Ciekawym pomysłem jest też podpisanie się na wałku. W sklepie online z akcesoriami kuchennymi wszystkie grawerowane wałki zostały objęte rabatem w wysokości trzydziestu pięciu procent. Warunkiem uzyskania zniżki jest przekroczenie kwoty stu złotych, dopiero wtedy odliczany jest rabat. Wałki są wykonane z najtwardszego drewna, co stanowi o ich wysokiej jakości. Innowacyjny wałek do ciasta z wzorami można kupić już od osiemdziesięciu złotych. Interesują mnie jedynie wałki powyżej stu złotych, bo tylko wtedy zostanie mi przyznany trzydziestoprocentowy rabat. Zdecyduję się na wałek ze swoim ulubionym cytatem: ,,vanitas vanitatum et omnia vanitas”. Taki spersonalizowany wałek z własnym wzorem jest droższy od wałka z gotową grawerą. Można go już kupić od stu dwudziestu złotych. Złożyłam zamówienie i zapłaciłam za wałek do ciasta osiemdziesiąt złotych – już po odjęciu rabatu. Do wałka otrzymałam książkę kucharską gratis, co mnie ogromnie ucieszyło. Książka bazuje na tradycyjnej, polskiej kuchni, a więc nie mogłam lepiej trafić. Przesyłka jest darmowa i ma dotrzeć do mnie w ciągu czterdziestu ośmiu godzin. Już nie mogę się doczekać, kiedy użyje mojego nowego wałka do kruchych ciasteczek. Oprócz wybranego cytatu, na wałku pojawi się też uroczy wzór przedstawiający latające biedronki.

Myślę, że spersonalizowane grawerowane wałki co ciasta są świetnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby. Na pewno, zakupię siostrze na urodziny właśnie taki gadżet kuchenny. Wydaje mi się, że wałek do ciasta będzie stanowić oryginalną ozdobę każdej kuchni, a siostra jest estetką. Wałek ma czterdzieści dwa centymetry długości, razem z uchwytami, a jego średnica wynosi pięć centymetrów. Należy pamiętać, że wałek trzeba starannie umyć po każdym użyciu, najlepiej specjalną szczoteczką, która jest dołączona do produktu.

reporterka