Pobyt w komfortowym hotelu

 

Kiedy dowiedziałam się, że mój mąż został dawcą szpiku kostnego, to byłam bardzo zadowolona. Świadomość, że uratuje komuś życie była bardzo pozytywna. Dobrą wiadomością było dla mnie to, że mogłam z mężem pojechać do Suwałk, gdzie miał być przeprowadzony zabieg i na ten czas miałam mieszkać w hotelu, który sama sobie wybrałam. Za wszystko płaciła fundacja, co mnie cieszyło.

Spędzenie kilku dni w dobrym hotelu

dobre hotele - suwałkiKiedy pojawiłam się z Łukaszem w szpitalu i załatwiliśmy wszystkie formalności, to mogłam wybrać się do hotelu. Było już dość późno a ja byłam zmęczona podróżą. Do hotelu trafiłam bez żadnego problemu, ponieważ umiejscowiony był on dość blisko szpitala. Był to bardzo nowoczesny budynek z samymi udogodnieniami, co potwierdziło moje oczekiwania, że były tutaj tylko dobre hotele – Suwałki pod tym względem były miastem, które miało się czym pochwalić. Hotel, w którym byłam zameldowana był czterogwiazdkowy. Dostałam w recepcji kartę do swojego pokoju. Karta pozwalała na poruszanie się po hotelu i uruchamiała windę, otwierała drzwi a także służyła do korzystania z prądu w pokoju. Pierwszy raz byłam w tak dobrym hotelu i ucieszyłam się, że poradziłam sobie z tymi nowoczesnymi rozwiązaniami bez problemu. Pokój był bardzo przytulny i na dodatek klimatyzowany. Dzięki temu panowała w nim odpowiednia temperaturą, którą mogłam sobie regulować. Do dyspozycji była również deska do prasowania oraz żelazko. Dbano o komfort każdego gościa, co wprawiało mnie w cudowny nastrój. Wzięłam prysznic i zeszłam do restauracji na kolację. Menu hotelowe było bardzo bogate i mogłam zamówić sobie smaczne danie. Pierwsza noc w hotelu była bardzo spokojna. Łóżko miała duże i wygodne. Dzięki temu szybko zasnęłam. Następnego dnia rano zeszłam na śniadanie. Do dyspozycji był szwedzki stół i najadłam się jak nigdy. Na dodatek napiłam się pysznej kawy. Te kilka dni szybko zleciało a ja większość czasu spędziłam w pokoju hotelowym, gdzie było mi bardzo komfortowo. Zakładam, że w przyszłości odwiedzę ten hotel, ponieważ bardzo mi się w nim podobało. Przyjadę tutaj z mężem na wypoczynek, który nam obojgu się należy.

Mój mąż dość dzielnie zniósł zabieg i był w świetnym stanie już po kilku godzinach. Duma mnie rozpierała, że dokonał czegoś tak wielkiego. Życie człowieka jest bezcenne i mam nadzieję, że wiele osób decyduje się na taką pomoc. Warto pomagać innym, bo to najwspanialsza rzecz w życiu. Po wakacjach zaprosiłam męża na weekend do tego hotelu w Suwałkach. Chętnie przyjął moje zaproszenie.

 

rabartosz