Pojemne organizery na siedzenia samochodowe

Każdy kto posiada choć jedno dziecko, wie, że to mały wulkan, który co chwilę tryska energią. Szybko się ładują i mogą przez wiele godzin szaleć, dlatego ciężko jest je zatrzymać choć na moment w jednym miejscu. Największym wyzwaniem dla każdego rodzica jest daleka podróż z dzieckiem, ponieważ o ile krótka przejażdżka jest dla nich ekscytująca, to już wielogodzinna podróż staje się męczarnią. Na taką wycieczkę trzeba się odpowiednio przygotować.

Jak zorganizować rzeczy dziecka w samochodzie?

organizery dla dzieci do samochoduJazda samochodem działa na dzieci usypiająco, dlatego wiele z nich zasypia zaraz po przejechaniu kilkudziesięciu kilometrów. Kołysanie podczas jazdy działa usypiająco, więc maluchom niewiele trzeba do wyciszenia. Jednak są dzieci, które się wyspały przed podróżą i chcą się czymś zająć w trakcie jazdy. Kiedy planujemy daleką podróż z dzieckiem, to warto zabrać kilka rzeczy, które umilą mu te nudne godziny w samochodzie. Przede wszystkim zabieramy jedzenie i picie oraz zabawki. Najczęściej układamy te rzeczy pod fotelami, w nogach, czy w różnych zakamarkach samochodu, żeby można było je łatwo wyciągnąć w razie potrzeby. Jednak jest łatwiejsze rozwiązanie na zorganizowanie przestrzeni z rzeczami dla dziecka, są to popularne organizery dla dzieci do samochodu. Są to wiszące pokrowce, które montuje się na oparciu fotela kierowcy i pasażera od strony dziecka. Organizer posiada wiele kieszeni i zakamarków, w które można schować przeróżne rzeczy. Znajduje się w nim specjalna kieszeń na butelkę, pojemnik z żywnością, czy nawet termos. Jednak kieszeń ma temoizolacyjny wkład, dzięki któremu ciepły napój na dłużej utrzyma swoją temperaturę. Kieszenie mają różny kształt i głębokość, aby można było w nich schować zabawki i przedmioty o odmiennych gabarytach. Organizer na siedzenie samochodowe ma też miejsce na chusteczki higieniczne i tableta. W łatwy sposób można w nim zamontować telefon, czy tableta, aby dziecko mogło oglądać ulubione bajki w trakcie podróży. Organizer znacznie ułatwia jazdę z dzieckiem.

Mając wszystkie rzeczy dziecka w jednym miejscu, nie musimy się martwić ciągłym szukaniem ich po całym aucie w trakcie jazdy, czy nawet zatrzymywania się pod drodze, żeby wyciągnąć termos z herbatą z bagażnika. Starsze dzieci mogą samodzielnie z niego korzystać, gdyż siedząc w foteliku, mają one łatwy dostęp do niego na wyciągnięcie ręki. Dzięki organizerowi, dzieci są w stanie się same czymś zająć, a rodzice mogą się skupić na drodze. Jego cena nie jest wysoka, więc nie będzie obciążeniem dla domowego budżetu.

Maciejma