Polecane terapie dzieci

 

W trosce o własne zdrowie jesteśmy gotowi na wiele poświęceń. W chwilach poważnego zagrożenia zdrowia a nawet życia staramy się wykorzystać wszystkie możliwości, stosujemy wówczas zarówno medycynę tradycyjną jak i niekonwencjonalną. Zarówno medycyna konwencjonalna jak i alternatywna stoją w chwili obecnej na bardzo wysokim poziomie i nie stanowią dla siebie żadnej konkurencji. Wręcz przeciwnie wzajemnie się wspierają i uzupełniają. Łącząc oba rodzaje terapii możemy liczyć na szybkie i skuteczne efekty leczenia dające nadzieję na poprawę stanu zdrowia oraz samopoczucia.

Skuteczne leczenie dzieci hipnozą

polecana hipnoza dzieciNasze zdrowie jest dla nas nadrzędną sprawą, jest priorytetem o którym zawsze i wszędzie pamiętamy. Jeszcze bardziej angażujemy się gdy problem zdrowotny dotyczy naszych dzieci. Są one dla nas najważniejszymi istotami, ich choroba lub cierpienie często staje się dla nas dramatycznym przeżyciem. Dlatego za wszelką cenę staramy się robić wszystko aby ulżyć im w cierpieniu i doprowadzić do poprawy stanu zdrowia. Jeżeli leczenie i terapie proponowane prze medycynę tradycyjna nie przynoszą oczekiwanych rezultatów skupiamy się na naturalnych metodach terapeutycznych. Szczególnym powodzeniem i zainteresowaniem cieszy się polecana hipnoza dzieci. Metoda stosowana już w medycynie ludowej z pozytywnym skutkiem, ale budząca wiele sprzecznych emocji i kontrowersji. Pacjentów niepokoi wprowadzanie w stan podobny do snu w czasie którego wola usypianego podporządkowywana jest woli usypiającego. Metoda ta wspomaga tradycyjne kuracje i przy dobrej współpracy przynosi pożądane efekty u około osiemdziesięciu procent pacjentów. Zabiegi te można stosować u dzieci powyżej dwunastego roku życia. Przeprowadzone są w gabinetach oferujących tradycyjne metody terapeutyczne pod okiem doświadczonego i godnego zaufania personelu. Zabieg przeprowadza wykwalifikowany i przygotowany do pracy z dziećmi hipnoterapeuta. Trwa on około dwóch godzin w czasie których pacjent dociera pamięcią do źródła problemu i stara się nad nim zapanować. Przez cały czas trwania hipnozy pacjent zachowuje pełną samokontrolę.

Hipnoza to naturalna metoda terapeutyczna. Całkowicie bezpieczna i nie wywołująca żadnych skutków ubocznych. Po skończeniu terapii możemy bez problemu wrócić do wykonywania codziennych czynności. Nie wymaga żadnych specjalnych przygotowań, wystarczy zgłosić się na umówiony seans. O jego długości i częstotliwości decydują specjaliści po uprzednim przebadaniu pacjenta i zebraniu odpowiedniego wywiadu. Wykonywany jest w odpowiednio do tego przygotowanych warunkach, nie grozi więc nam żadne niebezpieczeństwo.

 

Krystian