Polecany konsultant ślubny

Kiedy poznałam mojego przyszłego męża zastanawiałam się, czy jest taka opcja, ze my faktycznie zostaniemy małżeństwem. W końcu nasz związek był naprawdę burzliwy, mieliśmy wiele wzlotów i upadków, ale ostatecznie udało nam się pozostać razem. Kiedy więc oświadczył mi się wiedziałam, ze jedynym słowem, jakie mogę powiedzieć jest oczywiście słowo tak. Wiązało się to jednak z wejściem w okres narzeczeństwa, które kręci się wokół organizacji ślubu i wesela. Początkowo byłam bardzo podekscytowana, a w głowie miałam kolejne wizje idealnej uroczystości.

Poszukiwania sprawdzonego konsultanta ślubnego

doświadczony konsultant ślubny z krakowaOkazało się jednak, że organizacja ślubu i wesela wcale nie jest tak prosta, jak mogłoby się wydawać. Nie wiedziałam od czego powinnam zacząć, a jedyne, co przychodziło mi do głowy to oczywiście ustalenie terminu. Poszukiwałam kogoś, kto mógłby pomóc mi i mojemu narzeczonemu w organizacji tych uroczystości. Wtedy też dowiedziałam się o tym, że istnieje taki zawód, w którym osoby wykonujące go zajmują się pomocą parom narzeczonych w organizacji wesela i ślubu. Osoby takie określane są jako wedding plannerzy, a po polsku – konsultanci ślubni. Postanowiłam skorzystać z usług takiej osoby. Stwierdziłam, że doświadczony konsultant ślubny z Krakowa może okazać się strzałem w dziesiątkę. Poszukiwania prowadziłam w internecie. Korzystając z wyszukiwarki internetowej znalazłam konsultanta, który cieszył się bardzo dobrymi opiniami, a dodatkowo posiadał stronę internetową, na której znajdowały się zdjęcia z kilku zorganizowanych przez niego uroczystości. Byłam zachwycona stylem, a także dbałością o szczegóły. Okazało się, że konsultant ślubny może pomóc mi naprawdę w każdej kwestii, ponieważ organizacja ślubu i wesela nie ma dla niego żadnych tajemnic. Zaletą wybranej przeze mnie osoby było również to, że nie było dla niej rzeczy niemożliwych. Udało jej się nawet zorganizować lot balonem dla gości uczestniczących w pewnym weselu! Jeśli chodzi o koszty to muszę przyznać, że bardzo obawiałam się, iż będą one naprawdę wysokie. Okazało się jednak, że dzięki skorzystaniu z usług konsultanta udało mi się wiele zaoszczędzić.

Konsultanci bowiem mają dodatkowe zniżki, rabaty, a także posiadają zdolności negocjacyjne, dzięki którym możemy mieć pewność, że wynajem sali weselnej, zespołu muzycznego, a także cateringu okaże się naprawdę tanie. Muszę przyznać, że z organizacji mojego ślubu i wesela byłam naprawdę zadowolona. Najbardziej zachwycał mnie fakt, że miałam wrażenie, iż wybrany przeze mnie konsultant dobrze wie, czego oczekuję i dokładnie zna wizję tego dnia, która pojawiła się w mojej głowie.

Krystian