Pomysły na zaproszenia ślubne w stylu boho

W organizacji ślubu istotną kwestią są zaproszenia ślubne. Młodzi mają do dyspozycji wiele wzorów i kolorów w różnych formatach i opcjach, jednakże pragną wybrać tylko ten jedyny, który będzie odzwierciedlał ich samych. Mamy więc zaproszenia proste, śmieszne, szykowne, eleganckie te w stylu naturalnym, czyli boho. Te ostatnie są szczególnie w modzie i przeznaczone są dla par młodych kochających kwiaty i naturą. Te ekologiczne zaproszenia mogą przejawiać się w różnym stylu.

Różne style zaproszeń ślubnych w stylu boho

modne zaproszenia ślubne bohoWspółcześni projektanci zaproszeń ślubnych w sposób szczególny skupiają się na takim stylu używając do tego celu tylko naturalnych elementów zdobniczych. takie elementy, jak sztuczny brokat, czy świecące koraliki odpadają. Zaproszenia te muszą być całkowicie odzwierciedlać to, co naturalne. W związku z tym, parom młodym oferuje się zaproszenia ślubne, które to posiadają naturalną, nawet brązową tekturę, która jest zakończona ozdobnie sznurkiem jutowym. Na jej centralnej części jest tylko naklejona kartka z imionami i dorysowany jest jakiś prosty kwiatek. W środku jest podobnie. Sznurki jutowe bardzo często wykorzystuje się do produkcji zaproszeń w tym stylu. Modne zaproszenia ślubne boho z reguły mają format albo podłużny, albo kwadratowy. Mogą być to również zaproszenia drukowane w specjalnej drukarce. Ważne jest to, ażeby prezentowały one piękno natury. Ciekawie wygląda zaproszenie w kształcie kwadratowym, które ma naklejone zdjęcie wieńca kwiatowego. Na to zdjęcie nakleja się kolejny wydruk, który informuje nas o imionach pary młodej. Otwieramy taką kartkę, a w środku widnieje tylko prosty napis naklejony na tekturę. najciekawsze w takim zaproszeniu jest połączenie obu stron, czyli zewnętrznej i wewnętrznej. Otóż z boku używa się dziurkacza, a dwie strony są połączone ze sobą związanym sznurkiem jutowym. jest to bardzo ciekawe i przyciągające uwagę. Jest to taki klasyczny przykład zaproszenia boho, ale warto również dodać, że ciekawie wyglądają również zaproszenia tego typu, które mają motyw ze wzorami folkowymi.

Takie regionalne zaproszenia na ślub są chętnie kupowane przez osoby, które cenią sobie tradycje i pragną zorganizować prawdziwe, polskie wesele. Spośród wszystkich wzorów zaproszeń ślubnych boho, jest niezliczona ich liczba. Możemy je kupić samemu, bądź tez wykonać własnoręcznie. Warto jednak wiedzieć o tym, że z własnoręczną robotą jest naprawdę wiele zachodu. W związku z tym lepiej jest zainwestować w gotowe zaproszenia, by zaoszczędzić czas na coś innego.

literat