Poszukiwania drewnianych okien na wymiar

 

Po wielu latach w końcu doczekałam się remontu mieszkania. Już od wielu lat okna w moim domu były nieszczelne, a w niektórych pokojach nawet się nie domykały. Wiedziałam, że muszę to jak najszybciej naprawić, ponieważ bardzo mocno przyczyniało się to do wzrostu kosztów ogrzewania w zimie. Zbliżała się zima i wiedziałam, że muszę to szybko naprawić, skoro pojawił mi się nieoczekiwany „zastrzyk gotówki”. Musiałam tylko znaleźć szklarza, który wykona dla mnie odpowiednie okna na wymiar. Wiedziałam, że okna na wymiar będą dla mnie najlepsze.

Kto w Gdańsku zajmuje się wyrobem okien?

drewniane okna na wymiar GdańskWszystko dlatego, że okna na wymiar są bardzo dobrze dopasowane i zaprojektowanie do konkretnych otworów okiennych. Dzięki temu są one trwałe i wytrzymałe, a przede wszystkim kupując je mamy pewność, że nie będziemy musieli nic poprawiać przy ich montażu. Zdecydowałam się na okna drewniane, ponieważ wiedziałam, że zapewniają one najlepszą cyrkulację powietrza, a co za tym idzie gwarantują one odpowiednią temperaturę powietrza w mieszkaniu. To było dla mnie bardzo ważne. Jednakże, nie mniej ważne było dla mnie to, że były one trwałe i wytrzymałe, nie rozszczelniały się pod wpływem czasu i zmiennych warunków pogodowych. Świetnie one izolują także od dźwięków z zewnątrz, ponieważ drewno użyte do produkcji ram jest bardzo twarde i grube. Moja koleżanka z pracy poleciła mi bardzo dobrego szklarza. Wykonywał on drewniane okna na wymiar Gdańsk był miastem, w którym siedzibę posiadał jego zakład szklarski. Dużą zaletą tego producenta okien drewnianych było to, że dojazd do klienta na terenie Gdańska i najbliższych okolic był darmowy. Co w połączeniu z niskimi cenami usług, oznaczało że kupno takich okien będzie dla mnie bardzo opłacalne pod względem ekonomicznym, ponieważ mogłam za nie zapłacić jeszcze mniej niż gdybym kupowała okna gotowe w sklepie. Przed złożeniem u niego zamówienia przejrzałam kilka wykonanych przez niego projektów okien. Najważniejsze było dla mnie to, że jego okna są solidne i trwałe.

Już wkrótce przekonałam się, że także okna które wykonał on do mojego mieszkania są wysokojakościowe i świetnie spełniają wszystkie swoje funkcje. Można było do nich nawet zamontować rolety albo żaluzje, zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Jednakże, bardzo ważne było to, że okna były szczelne i wreszcie nie musiałam dodatkowo dogrzewać mieszkania, ponieważ nie wychładzało się ono przez ciepło uciekające oknami. Byłam bardzo zadowolona z tego produktu, tym bardziej że na montaż okien nie musiałam długo czekać. 

 

blogerka