Potrzebowałam kogoś, kto będzie pielęgnował drzewa

Zawsze chciałam mieć przed domu duży ogród. Nie marzyłam jednak o kwiatach ani o warzywkach z własnego ogródka, tylko o drzewach. Chciałam mieć pięknie kwitnące drzewa owocowe oraz inne drzewa, które latem dadzą mi w ogrodzie cień i będą schronieniem dla ptaków. Kiedy tylko udało nam się z mężem kupić dom, posadziliśmy kilkanaście różnych drzewek. Przez długi czas zajmowaliśmy się nimi sami. Jednak teraz, kiedy byliśmy już na emeryturze, a drzewa były już bardzo wysokie zwyczajnie nie mieliśmy siły, żeby się nimi samodzielnie zajmować.

Zatrudniliśmy ogrodnika do fachowej pielęgnacji drzew

fachowa pielęgnacja drzew w WarszawiePewnego dnia, doszliśmy do wniosku, że najlepiej będzie zatrudnić kogoś kto się na tym zna, aby zajmował się on pielęgnacją naszych drzewek. Zależało nam na tym, aby był to ktoś kto będzie dużo wiedział na temat wiosennej przycinki drzew, a także na odpowiednim nawożeniu oraz zajmowaniu się najbardziej wymagającymi gatunkami drzew, takimi jak kasztanowce, które często atakują różne szkodniki. Mąż znalazł w internecie firmę ogrodniczą, która oferuje usługi sprawdzonych i doświadczonych pracowników na terenie Warszawy i okolic. Postanowiliśmy udać się do tej firmy, żeby zapoznać się z ich szczegółową ofertą i być może poprosić ich o wykonywanie usług związanych z pielęgnacją drzew w naszym ogrodzie. Na miejscu od razu zostaliśmy zaproszeni do stanowiska obsługi klienta. Powiedzieliśmy doradcy, że interesuje nas fachowa pielęgnacja drzew w Warszawie. Opowiedziałam krótko o naszym ogrodzie i drzewach jakie w nim rosną. Doradca na podstawie tego przedstawił nam pokrótce ofertę firmy. Bardzo nam się spodobała ponieważ była ona tania, a do tego wyglądała bardzo profesjonalnie. W umowie mogliśmy wpisać częstotliwość usług ogrodnika, a także jego obowiązki związane z pielęgnacją drzew w ogrodzie. Kolejną zaleta tego miejsca było to, że mogliśmy wybrać ogrodnika na podstawie jego portfolio. Wszystkie formalności załatwiliśmy od ręki i pozostało nam już tylko czekać na pierwszy dzień pracy wybranego przez nas ogrodnika.

Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór. Przede wszystkim okazał się on profesjonalista i fachowcem, który posiadał dużą wiedzę na temat drzew i wiedział, jak je odpowiednio pielęgnować. Posiadał także, sprawdzony i profesjonalny sprzęt, dzięki czemu wszystkie czynności wykonywał szybko i sprawnie, tak aby nie narażać drzew na żadne uszkodzenia. Byliśmy bardzo zadowoleni z jego usług. Chętnie dzielił się on z nami także swoją wiedzą, dzięki czemu sami wiele się dowiedzieliśmy o naszych drzewach.

kreatorka