Projekt architekta był bardzo dobry

Przeprowadziłam się do domu, który był kiedyś moich dziadków. Kiedy oni odeszli rodzice postanowili go wynająć. Dom był poza miastem a moi rodzice nie chcieli się  z miasta wyprowadzać. Cieszyłam się, ze domu nie sprzedali chociaż na początku mieli taki pomysł. Ten dom był dla mnie bardzo ważny. Miałam masę wspomnień z nim związanych. Często jeździliśmy z bratem do dziadków i spędzaliśmy tam dużo czasu bawiąc się i biegając w ogrodzie. My zawsze mieszkaliśmy w bloku i wiem, że to było wygodne.

Dom został dobrze zaprojektowany

architekt wnętrz toruńDziadek z babcią musieli odśnieżać, musieli sami remontować dach i inne rzeczy o które my nie musieliśmy się na co dzień martwić. Mieszkanie w domku to jednak jest wygoda i postanowiłam sobie, że jak będę mogła sobie na to pozwolić to zrobię wszystko żeby kupić dom w przyszłości. Kiedy podrosłam i udało mi się zatrudnić w dobrej firmie porozmawiałam z rodzicami o domu po dziadkach. Postanowiłam w nim zamieszkać. Musiałam spłacić mojego brata i rodziców żeby było sprawiedliwie. Dom był urządzony w nie moim stylu. Postanowiłam zatrudnić architekta, który pomorze mi w doprowadzeniu go do takiego stylu, który mi się podoba. Architekt wnętrz toruń był często poszukiwany przez różne osoby. Architekci pomagali w urządzaniu mieszkań, domów a nawet firm. Postanowiłam poszukać kogoś dobrego, kto ma przystępną cenę. Nie sądziłam, że jest tak dużo architektów, którzy świadczą usługi w naszym rejonie. Poszukałam dobrych opinii na różnych stronach internetowych bo zależało mi na kimś dobrym i sprawdzonym. Chciałam żeby remont był wykonany solidnie a mogło tak być dzięki dobremu projektowi. Miałam określoną kwotę pieniędzy i zależało mi żeby jak najszybciej się wprowadzić. Na razie oczywiście miałam gdzie mieszkać ale nie mogłam się doczekać kiedy zamieszkam w swoim wymarzonym domu, który tak dobrze mi się kojarzył. Architekt wnętrz słuchał moich próśb. Wziął pod uwagę wszystkie moje prośby i uwzględnił je w projekcie.

Dzięki temu dom był jeszcze bardziej w moim stylu. Projekt został wykonany sprawnie a ekipa remontowa polecona przez architekta także bardzo dobrze wykonywała swoją pracę. Remont przebiegł sprawnie i nie denerwowałam się na nic. Kwota, którą miałam przeznaczoną na remont wystarczyła co jeszcze bardziej mnie cieszyło. Święta Bożego narodzenia spędziłam w swoim domu i zaprosiłam całą rodzinę do wspólnego świętowania, żeby było tak jak za starych czasów kiedy jeździliśmy wszyscy do babci i dziadka na święta. Było bardzo miło i rodzinnie. 

edytorek