Prowadzę sklep ze sprzętem do sportów zimowym

Postanowiłam zainwestować w swój rozwój. Mam już dosyć pracy dla kogoś. Chcę spełniać swoje marzenia. Sprzedałam wszystko co miałam w Warszawie i wyjechałam w góry. Uwielbiałam góry od małego. Mam z nimi dobre wspomnienia. Zawsze z dziadkami wyjeżdżałam na ferie i spędzaliśmy miło czas jeżdżąc na nartach, łyżwach, kuligach i innych atrakcjach.

Otworzyłam sklep snowboardowy

sklepy snowboardowePojechałam do małej miejscowości, która jest doceniana przez turystów. Postanowiłam otworzyć w niej sklep z odzieżą i sprzętem do sportów zimowych. Sklepy snowboardowe są doceniane przez turystów a w okolicy nie było żadnego sklepu z takim sprzętem. Wiedziałam, że mam jeszcze trochę czasu żeby wszystko przygotować bo do sezonu zimowego zostało trzy miesiące. W tym czasie musiałam rozejrzeć się za lokalem w dobrym punkcie a także wyremontować go i kupić cały sprzęt. Wiedziałam jakie sprzęty są dobrej jakości. Miałam już doświadczenie w tym temacie. Uwielbiałam każdy sport zimowy. Zdaję sobie sprawę, że ceny muszą być przystępne. Wiem, że niektórzy turyści nie patrzą na ceny jednak zależy mi na każdym kliencie. Wiele rodzin przyjeżdża z dziećmi i chciałabym od małego zakorzenić w nich chęć do sportów zimowych. Wiem, że wyjazd w góry wiąże się ze sporymi wydatkami dlatego wpadłam na pomysł, że w moim sklepie będę prowadzić także wypożyczalnie niektórych sprzętów. To będzie dla mnie jak i dla turystów opłacalne. Sklepy snowboardowe od zawsze mi się podobały. Prowadzenie takiego sklepu było moim marzeniem. Na początku się bałam ryzyka, jednak żyje się raz i cieszę się, że podjęłam taką decyzję i zdecydowałam się na wyjazd. W krótkim czasie udało mi się znaleźć odpowiedni lokal. Wyremontowałam go z moim bratem, który przyjechał do mnie żeby mi pomóc. Sprzęty sprowadziłam z zagranicy. Udało mi się trafić na dobrą promocję. Pomysł z wypożyczalnią także był trafiony w dziesiątkę. Kupiłam używane narty i deski snowboardowe w bardzo dobrym stanie. Wiedziałam jak trzeba dbać o taki sprzęt i wiedziałam, że posłużą one jeszcze kilka lat. Ceny w moim sklepie były przystępne. Udało mi się otworzyć sklep przed sezonem.

Mój sklep cieszył się sporym zainteresowaniem ze strony turystów a także mieszkańców. Bardzo cieszyłam się z takiego sukcesu. Dobrze się czułam w miejscowości, którą sobie wybrałam na prowadzenie sklepu a także na mieszkanie. Mieszkańcy dobrze mnie przyjęli i pomagali we wszystkich sprawach. po kilku miesiącach wprowadziłam możliwości kupowania mojego sprzętu przez internet. Wiedziałam, że w tych czasach to podstawa i wiele osób z tego będzie korzystać.

Katarzyna Mikołowska