Rozkloszowana spódnica na różne okazje

Za oknami robi się coraz ładniej. Dni są coraz cieplejsze, na drzewach pojawią się coraz więcej zieleni a to oznacza, że wielkimi krokami zbliża się wiosna. Jest to czas, w którym wiele osób robi porządki w szafach. Korzystają z tego faktu firmy produkujące ubrania, a także sklepy zajmujące się ich sprzedażą. Projektanci co roku przedstawiają nam nowe propozycje stylizacji. W sklepach już od miesiąca możemy podziwiać letnie kolekcje. W tym roku w damskich kolekcjach dominują sukienki oraz spódniczki.

Uniwersalna spódnica na wiosnę

elegancka spódnica rozkloszowana midiPrzez długi czas kobiety sprawiały przede wszystkim na wygodne spodnie w codziennych i często też niecodziennych stylizacjach. Od jakiegoś czasu, jednak, widać wyraźną tendencję do cżęstszego noszenia bardziej kobiecych elementów garderoby. Panie na nowo przekonują się do sukienek i spódniczek. W nadchodzącym sezonie letnim będą ona numerem jeden w stylizacjach. Jednym z produktów, które każda kobieta, ceniąca sobie modę, powinna mieć w szafie w tym roku, jest elegancka spódnica rozkloszowana midi, najlepiej w jakimś stonowanym kolorze. Taka spódnica sprawdzi się przy różnych okazjach. Można ją założyć na spacer, na imprezę, a nawet do pracy, czy też na spotkanie biznesowe. Wszystko zależy od tego, jakie dobierzemy do niej dodatki. To one świadczą o ostatecznym charakterze danego stroju. Rozkloszowana spódnica w neutralnym kolorze jest tak zwanym elementem bazowym, który pozwala nam poszaleć z dodatkami. Spódnice midi występują też w mniej eleganckich, a bardziej romantycznych wersjach, zazwyczaj w kwiatowe wzory. Kwiaty i motywy roślinne są w tym roku najczęściej przewijającym się motywem na damskich ubraniach. Nawet na męskich koszulach nie brakuje kwiatów. Tegoroczne kolekcje wiosenno – letnie przeplatają, więc, elegancję z luźniejszym stylem. Zachęcają kobiety do noszenia sukienek oraz spódniczek. Tym bardziej, że styliści proponują paniom śmiałe połączenia. Ze spódniczkami często łączone jest wygodne, sportowe obuwie, dzięki czemu panie nie muszą przejmować się tym, że do każdej spódniczki trzeba założyć szpiki.

W tym roku, jak chodzi o modę, wiosna powitała nas w sklepach radosną kolekcję letnią, w której duży nacisk położony jest na typowo kobiece stroje. Dominują więc sukienki oraz spódniczki. Wśród nich na szczególne wyróżnienie zasługuje elegancka, uniwersalna spódniczka rozkloszowana w wersji midi, która jest doskonałą bazą pod oryginalne stylizacje. Poza taką spódniczką dostępne są też bardziej romantyczne i luźne, na przykład kwiatowe wersje.

Krystian