Skuteczna depilacja laserowa

Na skórze każdego człowieka znajdują się małe włoski, które w zależności o karnacji i miejsca występowania, mogą mieć czarny, lub jasny kolor. Dla mężczyzn nie jest to kłopotem, ponieważ zarośnięty facet jest traktowany przez wiele kobiet jak atrakcyjny. Natomiast w przypadku kobiet jest zupełnie przeciwnie. Niemile są widziane małe włoski na nogach, rękach, czy pod pachami. Do ich usuwania można stosować przeróżne metody o bardziej, lub mniej zadowalającym efekcie.

Co można wydepilować laserowo?

łódź - depilacja laserowaMałe włoski na nogach, poza tym, że są nieestetyczne, to kiedy odrastają to są kujące. Ich pozbycie się dla większości kobiet jest priorytetem, dlatego szukają idealnej metody. Jedną z najpopularniejszych jest stosowanie jednorazowej maszynki do golenia, która w łatwy i szybki sposób usunie każde owłosienie. Jednak jej wadą jest konieczność powtarzania tej czynności niemalże codziennie, ponieważ włoski odrastają już po dwudziestu czterech godzinach. Inną metodą są depilatory, które wyrywają włosy, więc też powodują ból pomimo nakładek chłodzących, czy też masujących. Obecnie najskuteczniejszą metodą jest depilacja laserowa, która może być stosowane w każdym miejscu. Kobiety przekonały się do tej metody, ponieważ jest ona bezbolesna i skuteczna w stu procentach. Depilacja polega na precyzyjnym wprowadzeniu pod skórę wiązki lasera, który działa bezpośrednio na cebulki włoskowe, wypalając w nich włoski. Dzięki takiej metodzie włosy nie odrastają, albo rosną znacznie cieńsze i słabsze. Laser jest całkowicie bezpieczny, gdyż jego moc jest niewielka, a na dodatek działa jedynie na cebulko włosów. Jeżeli interesuje nas skuteczne pozbycie się włosków, to najlepszym miejscem jest miasto Łódź – depilacja laserowa jest tu przeprowadzana niemalże przez każdy salon kosmetyczny. Przed zabiegiem, klienci odbywają rozmowę z doświadczoną kosmetyczką, która musi wykluczyć ewentualne przeciwwskazania do wykonania depilacji laserowej, choć w większości przypadków każda osoba poddaje się temu zabiegowi.

W salonach kosmetycznych i klinikach urody, depilacja laserowa jest przeprowadzana przy użyciu najnowszej generacji lasera. Gwarantuje on jeszcze lepsze efekty i zmniejsza ilość koniecznych zabiegów. Przy użyciu lasera, kobiety depilują sobie pachy, nogi, okolice bikini, ale także ręce i brzuch. Najwięcej zabiegów muszą wykonać brunetki, ponieważ ich włosy są genetycznie mocniejsze i ciemniejsze. Laserową depilacje wystarczy powtórzyć po około sześciu miesiącach, aby utrwalić efekt i pobyć się ewentualnych włosków.

rabartosz