Śliczne pościele dziecięce na zamówienie

Ciąża jest świetną wymówką do robienia ogromnych zakupów, a jak wiadomo nic bardziej kobiety nie cieszy niż właśnie one. Wiedziałam, że im bliżej terminu porodu tym brzuszek będzie mi silniej ciążył, dlatego kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży od razu zabrałam się za zakupy.

Milutkie pościele niemowlęce

sprawdzona pościel niemowlęca handmadeMój mąż na wieść o tym, że zostanie tatą zareagował jeszcze bardziej entuzjastycznie niż ja, albowiem jeszcze tego samego dnia chciał już jechać na zakupy w celu nabycia wszystkich akcesoriów jakie będą niezbędne w pierwszych chwilach maluszka. W pierwszej chwili chciałam zakładać buty i jechać do pierwszego lepszego centrum, ale zdałam sobie sprawę z tego że nie mam pojęcia od czego mogłabym najrozsądniej zacząć tego typu zakupy. Dlatego ostudziłam nieco zapał mojego ukochanego i zaproponowałam abyśmy najpierw rozejrzeli się po internecie, aby zobaczyć co inni, doświadczeni rodzice polecają zakupić na sam początek. Po kilkunastu minutach szukania trafiliśmy na ciekawy wątek na forum poświęconym rodzicom. Dotyczył on typów pościeli dla niemowląt i niemal wszyscy zgodnie twierdzili, że to pościel handame zdała najlepiej egzamin. Dzięki przeczytaniu wszystkich opinii mogliśmy zrobić swoje pierwsze zakupy w pełni świadomie widząc na co dokładnie wydajemy nasze pieniądze. Sprawdzona pościel niemowlęca handmade rzeczywiście okazała się najlepszym rozwiązaniem dla naszych oczekiwań. Dzięki temu, że wykonywana była przez właścicieli sklepiku można było się łatwo z nimi skontaktować i nawet zamówić własną pościel! Co więcej kiedy opowiedzieliśmy w jakim stylu chcemy przystroić pokoik dziecka, pani zajmująca się robieniem dziecięcych pościeli zaproponowała nam kilka naprawdę świetnych i uroczych pomysłów. Nie mogliśmy się zdecydować na jeden projekt dlatego koniec końców zamówiliśmy kilka pościeli dla naszego maluszka. Pościele były w całkiem przystępnych cenach, a jeżeli dołożymy do tego fakt, że kilka z nich zostało dostosowanych specjalnie do pokoiku naszego dzieciątka to tym bardziej cena wydaje się być jak najbardziej adekwatna.

Po skończonym remoncie pokoju dla dziecka, od razu rozpakowałam pościel jaką zamówiliśmy i położyłam do łóżeczka. Rzeczywiście zgodnie z zamierzeniem artystki, pościele przepięknie komponowały się z pokojem. Byłam niesłychanie zadowolona z efektu jaki udało nam się osiągnąć oraz pełna podziwu dla talentu i wyobraźni osoby, która robiła dla nas pościel. Nie sądziłam że efekt końcowy będzie tak spektakularny, a jednak pokój mojego dziecka wyglądał jak z bajki! 

Katarzyna Mikołowska