Spór o materac do łóżka

Mój facet doskonale zna się na rzeczy, jeżeli chodzi o wybór różnego rodzaju mebli, jednak nie zawsze z nim się do końca zgadzam. Ja też powinnam mieć coś do gadania, jeżeli chodzi o nasze mieszkanie. To, jak powinno wyglądać, a przede wszystkim o użytkowaniu poszczególnych mebli. Ostatnio jednak pokłóciliśmy się o to, na czym mamy spać. Otóż chcieliśmy zrobić remont w naszej sypialni.

Najlepszy jest bardzo twardy materac do łóżka

materac bardzo twardy do łóżkaChcieliśmy całkowicie ją przekształcić, zmienić jej styl i zainwestować w nowy materac. Pragnęliśmy się dobrze wyspać i tutaj zaczął się nasz konflikt. Mój facet powiedział że chce miękki materac, ja z kolei wiedziałam o tym, że najlepszym rozwiązaniem jest materac bardzo twardy do łóżka. Nie dość że można się na takim wyspać, to jeszcze jest przyjemny dla zdrowia. Mój facet nie mógł uwierzyć, jak można się wyspać na czymś twardym! U niego w rodzinie od zawsze wszyscy spali na miękkich materacach. Może nie zdaje sobie sprawę z tego, ale skutkowało to tym, że każdy z nich tam miał krzywy kręgosłup – w tym właśnie mój facet! Twardy materac pozwala zadbać o nasz kręgosłup. Dzięki temu nie budzimy się z bólem nie tylko pleców, ale i również innymi częściami ciała, jak na przykład z bólem głowy, a bóle głowy wynikają z niedostatecznego podparcia odcinka szyjnego kręgosłupa. Pokłóciliśmy się z moim facetem tak bardzo, że nie odzywaliśmy się do siebie przez kilka dni, jednak postanowiłam zakopać topór wojenny i pójść na pewną ugodę. Zaproponowałam mu zakupić pół twardy materac. Miałam jednak cichą nadzieję, że w międzyczasie namówię mojego chłopaka abyśmy zamówili materac bardzo twardy do łóżka. Do tego celu użyłam podstępu. Powiedziałam, że będziemy testować materace w sklepie meblowym. Tak też zrobiliśmy. Powiedziałam mu: połóż się na miękkim materacu i połóż się na twardym materacu – porównaj sobie te dwa oba. Mój facet właśnie tak zrobił i ku mojemu zaskoczeniu wygrał materac bardzo twardy do naszego łóżka. Byłam tym wszystkim uradowana i naprawdę zaskoczona, że wybrał on właśnie materac twardy taki, o którym marzyłam.

Cieszyłam się, że mogliśmy zainwestować w ten właśnie produkt. Przyznam się przed Wami szczerze, że mój mężczyzna po raz pierwszy chyba przyznał mi racje. Kiedy kupiliśmy ten twardy materac, powiedział że jego mama myliła się co do materacy miękkich. Od tego momentu śpimy na tylko na naszym twardym materacu, który znajduje się w naszej sypialni. Cieszę się że skończyło się to tak a nie inaczej, bo zależy mi na wysokim komforcie snu.

Michał Gąbka