Sprawna kwalifikacja wstępna na prawo jazdy

Prowadzę wraz z żoną Anną szkołę prawa jazdy. Mimo tego, że moja małżonka jest idealnym kierowcą, to ja zajmuję się częścią praktyczną kursantów. Jej anielska cierpliwość jest nieoceniona podczas prowadzenia wykładów. Do tego interesuje się wszystkimi nowelizacjami w zakresie kursów. Razem zajmujemy się przede wszystkim kwalifikacją wstępną przyszłych kierowców.

Szkoła jazdy z dobrą kwalifikacją wstępną

kwalifikacja wstępna w ChorzowieWiemy z małżonką Anną jak ważne jest odpowiednie przygotowanie do egzaminu państwowego. Dlatego właśnie nasza kwalifikacja wstępna w Chorzowie opiera się na świetnie skonstruowanych materiałach dydaktycznych. Osobą sprawą jest ustalenie programu przekazywania wiedzy przyszłym kierowcom. Przede wszystkim staramy się, aby informacje były przejrzyste i czytelne, a wszystkie sytuacje kłopotliwe wyjaśnione. Niejednokrotnie długo dyskutujemy na jakie treści kłaść nacisk. Moja żona Anna jest mistrzynią w przygotowaniu do egzaminu teoretycznego. Jej bystry umysł i odpowiedzialne podejście wpływa na świetne wyniki. Nasza szkoła nie jest dużą placówką, ale posiadamy już niewielka flotę samochodów. Są w dobrym stanie technicznym, po przeglądach. Jeszcze ani razu nie zdarzył się żaden wypadek, czy nieprzyjemna sytuacja. Jako jedna z niewielu szkół, posiadamy bardzo rozpiętą możliwość odbywania kursów. Przez jakiś czas prowadziliśmy nawet grupę weekendową i wieczorową, a do tej pory zdarzają się przypadki indywidualnych nauk. Są one związane przede wszystkim z młodymi matkami i osobami, które pracują na zmiany w dużych firmach produkcyjnych. Nie ukrywam, że czasem jestem zmęczony po pracy i nie mam na nic ochoty. Zwłaszcza, że godziny potrafią być bardzo różne. Zatrudniamy też samych specjalistów instruktorów, którzy cechują się dużą dozą cierpliwości i zaangażowania. W tej pracy trzeba umieć nawiązać kontakt z osobą, która uczy się jeździć. Zwłaszcza, że dla wielu to dopiero pierwsza okazja do wczucia się w odpowiedzialną rolę kierowcy i uczestnika ruchu drogowego. Osobiście udało mi się też nawiązać współpracę z kilkoma serwisami samochodowymi. Otrzymaliśmy liczne zniżki na usługi. Jesteśmy przygotowani na różne oczekiwania osób chcących pozyskać prawo jazdy w jak najkrótszym czasie.

Wszystko zależy jednak od klienta i jego motywacji . Zawsze powtarzam za moją ukochaną Anną, że najważniejszy jest klient i jego zadowolenie. Cieszę się, że razem prowadzimy szkołę jazdy, wspieramy nawzajem, a nasze pomysły wzajemnie się uzupełniają. Dobra kwalifikacja wstępna to przede wszystkim zaangażowanie instruktorów i odpowiedni poziom materiałów.

aniam