Stawiamy na robioną na wymiar plandekę

Do zabezpieczenia przewożonych towarów przed wilgocią, czy pleśnią wybieramy plandeki wykonane z tworzyw o największej wytrzymałości i najlepszej jakości. Dobra plandeka jest na miarę złota, gdyż bez względu na warunki atmosferyczne nie zawsze są korzystne, a kiepskie przykrycia mogą przemakać, czy rozgrzewać się do kilkudziesięciu stopni podczas upałów. Najlepszym pomysłem jest zamówienie plandeki, która zostanie uszyta na miarę, by służyła wszystkim naszym potrzebom.

Każdą plandekę można zamówić na wymiar

plandeki na wymiarW dobie internetu, bardzo wiele towarów zamawianych jest online. Coraz częściej robimy zakupy bez konieczności wychodzenia z domu. Jeśli chodzi o plandeki na wymiar, to na rynku istnieje cała rzesza ich producentów, których oferty znajdziemy właśnie na stronach internetowych. Firmy szyją plandeki samochodowe, na których możemy umieścić firmowe logo. Inne przedsiębiorstwa projektują na specjalne zamówienie plandeki ogrodowe, którymi można otoczyć pergolę lub zabezpieczyć rośliny przed mrozem, czy ulewnym deszczem. Przedsiębiorcy każdego roku wypuszczają na rynek coraz doskonalsze plandeki, które mogą służyć nam latami. Musimy tylko pamiętać, by zamawiać je w sprawdzonych firmach, które cieszą się renomą i zaufaniem innych klientów i dbają o każde zamówienie, które realizowane są na bieżąco. Wystarczy tylko wskazać ilość metrów kwadratowych plandeki oraz podać do czego ma ona służyć. Musi być ona elastyczna, by nie pękała na mrozie oraz chroniła przed szkodliwym wpływem promieni UV na przewożony przez nas towar, zwłaszcza jeśli są nim produkty spożywcze. Dobrze wykonane zakrycia chronią też towar przed uszkodzeniami mechanicznymi, które mogą powstawać w czasie transportu. Montaż plandek jest bardzo łatwy, gdyż mają one specjalne otwory bardzo często otoczone metalowymi kółkami o różnej średnicy, do których przyczepiane są bardzo wytrzymałe linki. Plandeki możemy bowiem rozkładać i składać, gdyż rzadko kiedy montowane są one na stałe, co dotyczy również plandek ogrodowych. 

Każda plandeka wykonana na miarę ma z jednej strony chronić towar różnego rodzaju, z drugiej zaś idealnie nadawać się na reklamę i umieszczanie na jej powierzchni firmowego loga naszego przedsiębiorstwa. Wszystkie wykonane są z materiału PCV, który charakteryzuje duża wytrzymałość. Nadto, zabezpiecza on produkty przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, wiatrem i wilgocią. Mają różne przeznaczenie, choć najpopularniejsze są oczywiście plandeki samochodowe nakładane na naczepy oraz przezroczyste ogrodowe. 

Maciejma