Szybka naprawa kasy fiskalnej

Awarie kas nie zdarzały się zbyt często, gdyż używane przez nas urządzenia były jednymi z najlepszych w sprzedaży, i jako takie uważane były za dość bezawaryjne i odporne. Jednak z czasem nawet najlepszy sprzęt elektroniczny ulega zużyciu, i w końcu przyszedł moment kiedy i my musieliśmy wezwać serwis do wadliwych kas. Problem jednak polegał na szybkości firmy serwisowej, a raczej na jej braku, gdyż na realizację serwisu musieliśmy czekać przeszło dwa tygodnie, podczas których trzy kasy były całkowicie zamknięte.

Fachowy serwis kas fiskalnych

serwis kas fiskalnych we WrocławiuTak długie przerwy w pracach kas powodowały poważne utrudnienia zarówno dla naszych pracowników jak i dla klientów, więc uznaliśmy że najlepszym sposobem na uniknięcie podobnych przestojów podczas awarii będzie znalezienie nowej firmy serwisującej kasy, najlepiej z siedzibą w okolicy. Po krótkich poszukiwaniach, które zbiegły się czasowo z kolejną poważną awarią pozostałych urządzeń, znaleźliśmy bardzo renomowaną firmę, prowadzącą serwis kas fiskalnych we Wrocławiu i okolicach. Firma ta miała siedzibę położoną niecałe piętnaście minut jazdy samochodem od naszego sklepu, więc mogliśmy się spodziewać bardzo szybkich realizacji zleceń serwisu, zwłaszcza że owa firma posiadała bardzo dobrą reputację, przede wszystkim za fachowe podejście do wykonywanych napraw i szybkość przyjmowania zleceń. Mogliśmy od razu sprawdzić owe opinie, gdyż zdecydowaliśmy się natychmiast złożyć zlecenie serwisu urządzeń które uległy uszkodzeniom, i byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni bardzo szybką reakcją serwisu. Serwisanci pojawili się w sklepie już następnego dnia po złożeniu zlecenia, i po bardzo krótkich oględzinach natychmiast zlokalizowali przyczynę usterek. Usunięcie ich co prawda wymagało kilku godzin pracy, jednak pozwoliło na niemal całkowite przywrócenie wszystkich kas do pracy. Oprócz tego, serwisanci zidentyfikowali również najbardziej zużyte podzespoły i zaoferowali ich wymianę w cenie serwisu, z czego skorzystaliśmy natychmiast.

Gwarancja, jaka została nam udzielona na naprawione kasy obejmowała zarówno serwisowane części jak również i wszystkie podzespoły które mogły w późniejszym czasie ulec awarii. W ramach serwisu mogliśmy również wymienić urządzenia na nowe, po znacznie niższych cenach niż sklepowe. Wszelkie pozytywne opinie o owej firmie naprawczej okazały się jak najbardziej uzasadnione, więc postanowiliśmy podpisać z nią stałą umowę na naprawę urządzeń fiskalnych i terminali płatniczych, mając pewność iż w razie awarii sprzęt zostanie naprawiony błyskawicznie.

rabartosz