Szybkie i bezproblemowe drukowanie zdjęć przez internet

Jestem fotografem. W mojej pracy jest kilka ważnych aspektów, których muszę się kurczowo trzymać. Po za oczywiście estetyką zdjęć moim priorytetem jest ich jakość. Klienta zadowoli tylko najlepiej i najładniej wykonana i obrobiona praca. Są też inne wymagania, a najczęstszym z nich jest szybki czas realizacji. Mam niezawodny patent jak to wszystko pogodzić z korzyścią dla wszystkich.

Druk zdjęć przez Internet

bezproblemowe drukowanie zdjęć przez internetUmawiając się z klientem na sesje zawsze przygotowuje pewien formularz do wypełnienia. Ułatwia mi to późniejsze rozeznanie się z zamówieniami i dostosowanie ich do oczekiwań. Oferuje nie tylko zdjęcia wysyłane drogą mailową czy w postaci płyty, ale również w formie odbitek. W takiej ankiecie klient może wybrać w postaci chce otrzymać swoje fotografie i w jakiej ilości. Bardzo często spotykam się z prośbami o album fotograficzny, albo kolarz. Chętnie bawię się w tworzenie takich uroczych pamiątek. Jedynym utrudnieniem jakie widzę w takich zleceniach jest czas potrzebny na ich realizacje. Szczególnie jeśli jest to powiedźmy okres świąteczny lub komunijny kiedy mam najwięcej pracy i pracuje na maksymalnych obrotach. Znalazłam jednak sposób jak pogodzić. Szybkie i bezproblemowe drukowanie zdjęć przez internet jest moim zbawieniem. Mogę robić to wieczorami  we własnym domu przy pomocy aplikacji. Wyobraźcie sobie, że po całym dniu sesji i obróbki zdjęć układam się wygodnie na kanapie, biorę herbatkę, odpalam laptopa i tak niemal w stanie relaksu realizuje swoje zamówienia. System jest banalnie prosty. Wystarczy wgrać zdjęcia ,wybrać format i rodzaj papieru i złożyć zamówienie. Czasem spędzam przy tym dłuższą chwilkę kiedy realizuje albumy czy kolarze, o których mówiłam, jednak nadal jest to dużo mniej czasu niż gdybym musiała osobiście się tam udać.  Przy wybraniu odpowiedniego kuriera, prace trafiają do mnie w przeciągu dwóch do trzech dni roboczych i już. Przy specjalnych zamówieniach czas oczekiwania jest ciut dłuższy, ale wiadomo większe wymagania wymagają tego. Ja wtedy umawiam się z klientem na odbiór i wszyscy są zadowolenia. Początkowo kiedy zaczęłam korzystać z tego rozwiązania obawiałam się, że jakoś moich fotografii na tym ucierpi, ze nie będą wyglądać tak jak bym chciała. Myliłam się i to bardzo. Zdjęcia są wyraziste i idealnie odwzorowane.

To rozwiązanie ułatwia mi prace. Dodatkowo szybki czas realizacji sprawia, że klienci do mnie wracają. Nawet nie wiecie jakie to urocze dla fotografa kiedy przykładowo robi wam sesje ślubną, a potem fotografuje dorastanie waszych dzieci. Z niektórymi klientami znamy się od wielu lat, a to tylko umacnia mnie w przekonaniu, że jestem dobra w tym co robię. Nawet nie zdajecie sobie sprawy ile czasu oszczędzam mi bezproblemowe drukowanie zdjęć przez Internet? Wierzę, ze dzięki temu mogę bardziej poświęcać się temu co robię.

blogger