Udana, romantyczna kolacja Kraków

Udany związek, moim zdaniem jest wtedy, kiedy dwoje ludzi nie nudzi się sobą, lubi ze sobą spędzać czas, nie ma przed sobą tajemnic, czasami zachowuje się jak by byli dopiero na pierwszej randce. Ważne moim zadaniem jest to aby nie zapominać, czemu się w sobie zakochaliśmy, czemu chcieliśmy być razem. Dlatego ja staram się, abyśmy z mężem, czasami chodzili na randki, abyśmy jak możemy wyjeżdżali gdzieś razem, abyśmy spędzali czas razem. Czasami więc spontanicznie wybieramy się na krótką wycieczkę do innego miasta, na romantyczną kolację.

Szukam restauracji na romantyczną kolację w Krakowie

romantyczna kolacja krakówTeraz tez wymyśliłam, abyśmy udali się na weekend do Krakowa. Zarezerwowałam więc od razy apartament dla nas, teraz Szukam restauracji na romantyczną kolację w Krakowie. Nie znam za bardzo tego miasta, ani jakie restauracje są najlepsza. Ale na szczęście Internet oraz opinie innych mi w tym pomogły. Opinie te na szczęście przekonały mnie, że Udana, romantyczna kolacja Kraków nie będzie problemem. Chciałam znaleźć naprawdę dobrą, ciekawą restaurację, która serwuje oryginalne jedzenie oraz wyjątkowe wina. Udało mi się po chwili znaleźć stronę naprawdę ciekawej restauracji w samym rynku Krakowa. Przejrzałam menu oraz kartę win, sprawdziłam również opinie innych i wiedziałam, że to będzie doskonała restauracja, w której spędzimy miło czas i zjemy na pewno doskonałe dania. Po zarezerwowaniu dla nas stolika, powiedziałam mężowi, aby spakował się, zabrał ładną koszulę, bo wieczorem jedziemy do Krakowa i spędzimy tam weekend. Chociaż w pierwszej chwili był on trochę zdziwiony, to szybko powiedziałam, że już się pakuje. Słysz złam po głosie, że był naprawdę zadowolony. Ja również byłam bardzo szczęśliwa, że udało mi się tak szybko wszystko załatwić, że spędzimy romantyczny udany weekend. Tego na pewno nam trzeba.Wiem, że będzie to niezapomniany i niezwykły weekend.

Wiedziała, że to będzie na pewno dokonały pomysł i miałam rację. Restauracja była po prostu wspaniała. Moim zdaniem opłacało się przyjechać do Krakowa tylko po to aby właśnie zjeść wspaniałe dania i napić się doskonałego wina właśnie w tej restauracji. To był naprawdę niezwykły i niezapomniany wyjazd. Mam nadzieję, że jeszcze nie raz uda nam się tak spontanicznie wpaść do Krakowa, albo do innego miasta. Takie wyjazdy myślę, że są potrzebne każdej parze, aby poczuć znowu motylki w brzuchu, aby ponownie się w sobie zakochać, aby docenić drugą osobę i porostu spokojnie porozmawiać, spędzić czas ze sobą w miłych, przyjemnym otoczeniu.

krytyk