Warto kupować solidne bytu na zimę

Byłam dzisiaj z mamą na zakupach. Bardzo miło spędziłyśmy czas. moja mam często wyjeżdża i kiedy tylko mamy taką możliwość staramy się nadrabiać czas. Potrzebowałam butów. Oglądałam kilka modeli na stronach internetowych różnych sklepów ale wolę kupić buty w sklepie stacjonarnym. Musze je przymierzyć. Sprawdzić czy dobrze pasują, czy jest mi w nich wygodnie jak chodzę. Ubrania jak najbardziej zamawiam bez przymierzania ale buty to inna sprawa. Pojechałyśmy z mamą do dużej galerii gdzie jest mnóstwo sklepów dla kobiet, mężczyzn i młodzieży. Lubię mieć modne ubrania ale marka nie jest dla mnie najważniejsza.

Kupiłam zimowe buty w galerii

młodzieżowe buty kozaki na zimęDoceniam wygodę i funkcjonalność dlatego stawiam na dobrej jakości ubrania i buty, w których dobrze się czuję. Moja mam doradza mi często na zakupach. Doceniam jej rady i zawsze staram się jej słuchać. Dzisiaj doradziła mi zakup świetnych butów. W jednym ze sklepów mama zobaczyła młodzieżowe buty kozaki na zimę. Ja na początku nie byłam do nich przekonana ale kiedy je założyłam na swoje nogi i zobaczyłam jak idealnie pasują do moich spodni i kurtki to od razu mi się spodobały. Buty zimowe można było kupić w różnych rozmiarach i kolorach. Mama doradziła mi czarne i takie też wzięłam. Byłam z nich bardzo zadowolona. Następnego dnia od razu założyłam je do szkoły. Moje koleżanki pytały się gdzie je kupiłam i ile kosztowały. Miałam chyba najlepsze buty w całej klasie. Nie jest to dla mnie najważniejsze ale podobało mi się jak w nich wyglądam bo czułam się w nich pewnie. Byłam wdzięczna mamie, że doradziła mi ich zakup. Mama kupiła sobie takie same buty tylko w swoim rozmiarze. Miałyśmy podobne stopy więc mogła kupić sobie nawet w tym samym sklepie, w którym ja zrobiłam zakupy. Młodzieżowe buty kozaki na zimę są bardzo modne w tym sezonie. Wiele moich koleżanek kupiło podobne buty. Wpadłam na pomysł żeby prowadzić bloga i reklamować różne rzeczy.

Młodzież identyfikuje się z innymi rówieśnikami w swoim wieku. Zimowe buty były fajnym tematem tym bardziej, że tak się spodobały moim koleżankom. Zdecydowałam się na ciekawe zaprezentowanie kupionych butów z mamą. Buty były solidnie wykonane, było mi w nich ciepło. Nawet jak weszłam przez przypadek w kałuże to nic się z nimi nie działo. Miałam suche skarpety. Były w przystępnej cenie więc każdy mógł sobie pozwolić na ich zakup. Mój wpis z filmikiem na blogu o kupionych zimowych butach cieszył się dużym zainteresowaniem. Stwierdziłam, że prowadzenie bloga jest bardzo fajnym pomysłem i będę go kontynuować. 

realizator