Weterynaryjna karma dla suk

Dobrze dobrana do potrzeb zwierzęcia dieta to podstawa gwarantująca mu optymalne warunki do wzrostu i rozwoju. Jednak szczególnie wrażliwe na zmiany diety są psie matki i szczeniaki. Z jednej strony mamy sukę, której ciało potrzebuje regeneracji i sił, a z drugiej młode szczeniaki, które z każdą chwilą rosną i potrzebują składników budulcowych ich ciał. Jako właściciele musimy zapewnić swoim podopiecznym najlepsze warunki. Takie, w których psy będą mogły się rozwijać i wyrosną na zdrowe osobniki.

Dobra karma dla szczennej suki

karma dla szczennych sukCiało i psychika psia rozwija się od pierwszych chwil życia. Z tego powodu cały cykl i proces hodowlany musi być pod ścisłą kontrolą człowieka. Nauka, poznawanie świata i kontakt z człowiekiem to praktycznie najważniejsze kwestie obok zdrowej diety. Kwestie, o które należy zadbać, jeśli zależy nam na psach zdrowych i silnych. Takich, które mogą pochwalić się zdrową sierścią i radosną energią każdego dnia. Zacząć musimy już od połogu. Karma dla szczennych suk to pierwsze źródło najważniejszych składników, które gwarantują tak matce, jak i szczeniakom największy komfort. Zestaw bogaty w niezbędne składniki to naturalne źródło wszystkiego, czego potrzebują ich ciała do regeneracji lub wzrostu. Suka potrzebuje energii do utrzymania ciąży, a później do wykarmienia miotu. Szczeniaki walczą o swoje miejsce na świecie i potrzebują ogromnych ilości składników odżywczych do tego, aby wyrosnąć na zdrowe i silne jednostki. W tym okresie ich ciała szczególnie narażone są na niedobory żywieniowe. Niedobory, które charakteryzują się gorszymi walorami fizycznymi psa, brzydką sierścią czy późniejszymi problemami ze stawami i szkieletem. Z tego powodu musimy czuwać nad jakością karmy podawanej przez cały okres ciąży, a później również wzrostu. To od odpowiedniej diety bogatej we wszelkie składniki odżywcze zależy później zdrowie miotu i problemy, które mogą się ukrywać w ciele psa przez lata. Zadbajmy o to, aby otoczenie sprzyjało młodym psiakom i jej matce.

Najlepsza karma to gwarancja naturalnych składników i brak pustych wypełniaczy. To bogaty skład niezbędnych witamin i minerałów, bez których psie ciało nie może normalnie funkcjonować. Najlepsza karma, kontakt z człowiekiem i odpowiednie wychowani, a nasze psy staną się pewnymi siebie i lubianymi zwierzętami. Starajmy się zadbać o wszelkie kwestie dotyczące bezpośrednio psów. Stwórzmy im kochający dom, a odpowiedzą nam dokładnie tym samym. Dajmy im spokojne miejsce do odpoczynku i wartościową karmę, a pokochają nas, jak tylko psy potrafią.

kreatorka