Wieczór panieński nad morzem

Bardzo dużo pomagałam mojej siostrze w planowaniu jej ślubu, ale nie zapomniałam o zasłużonym, od dawna spóźnionym wieczorze panieńskim. Zaplanowałam dla niej szereg atrakcji w Sopocie nad morzem. Był to niezapomniany wieczór. Były tutaj odpowiednie miejsca na wieczór panieński z uwagi na liczne cluby, restauracje i co najważniejsze – piaszczystą sopocka plażę. To tętniące życiem, fascynujące miasto ma porywającą naturę rozrywkową.

Warto było zorganizować wieczór panieński w Sopocie

wieczory panieńskie sopotNie ma dwóch takich samych wieczorów panieńskich, ponieważ każda przyszła panna młoda jest wyjątkowa. Ten jednak był najlepszy, na którym miałam okazję być. Przez cały dzień spacerowałyśmy z dziewczynami po plaży, a wieczorem wybrałyśmy się na zakupy do centrum handlowego, ale nadmorski raj zaoferował pannie młodej i jej druhnom o wiele więcej. Znajduje się tutaj kultowa dyskoteka, w której bardzo często organizowane są wieczory panieńskie Sopot to miasto najmodniejsze w Polsce, jeśli chodzi o wieczory panieńskie. Zarówno w klubie, jak i na plaży życie tętniło. Cały dzień spędzony na koktajlach, opalaniu i zakupach to najlepsze co może wpaść do głowy szalonym dziewczynom, które postanowiły wieczorem potańczyć. Dyskoteka grała wesołą muzykę, a my zajęłyśmy cały parkiet. Później przeniosłyśmy się tanecznym rokiem na plażę w oczekiwaniu na wschód słońca. To była nasza noc! Jedna z koleżanek mojej siostry postanowiła dla niej zorganizować pewną niespodziankę. Był to pokaz sztucznych ogni, które rozświetliły sopockie niebo równo o godzinie dwunastej w nocy. Wszystkie patrzałyśmy się w nie jak zaczarowane. W klubie doświadczyłyśmy pierwszorzędnych usług, najwyższej klasy udogodnień i ekskluzywnego dostępu do tarasu z widokiem na morze. Jeśli chodzi o nocleg – wynajęłyśmy domek z ulepszonymi pokojami, w których znajdowały się specjalne niespodzianki dla panny młodej – śmieszne gadżety i butelki szampana. Była ona bardzo zadowolona z pomysłu, jaki przyszedł mi do głowy – by wieczór panieński spędzić w Sopocie. Wszystko było tutaj idealne!

Chociaż organizacja nie była łatwa, bo musiałam sporządzić listę wszystkiego, co jest potrzebne, aby spędzić ten wyjątkowy wieczór i impreza była doskonała, to jednak sprawiło mi to dużo przyjemności. Mam nadzieję, że kiedy ja będę wychodziła za mąż, to moja siostra również zorganizuje dla mnie wesoły i niezapomniany wieczór panieński. Nie ukrywam, chciałabym go spędzić również w Sopocie, a jak nie tutaj to w innym mieście położonym nad morzem, gdyż uwielbiam ten klimat.

krytyk