Wiele firm oferuje wynajem żurawi budowlanych

 

Na każdym placu budowy widzimy specjalistyczny sprzęt budowlany. Gdy stawiane są korporacyjne wieżowce, czy całe osiedla wielopiętrowych apartamentowców, nieodłącznym widokiem są żurawie, które pozwalają na prowadzenie prac na bardzo dużych wysokościach. Nie każda firma budowlana musi od razu dysponować bardzo drogim sprzętem budowlanym. Istnieje bowiem cały rynek przedsiębiorców, którzy trudnią się wynajmem specjalistycznego sprzętu, jakim są bez wątpienia żurawie. Oprócz samej maszyny możemy też zatrudnić jej operatora.

Wynajmujemy żurawie budowlane do stawiania wieżowców

żuraw budowlany wynajemRynek budowlany jest bardzo trudny i panuje na nim bardzo duża i zacięta konkurencja. Istnieje wiele renomowanych firm budowlanych, które na rynku istnieją już po kilkanaście lat i stać je na zakup sprzętu specjalistycznego. Gdy dopiero wchodzimy na rynek budowlany, na samym początku walczymy o zlecenia i pozyskanie nowych klientów i kontrahentów biznesowych. Nie musimy od razu dokonywać zakupu bardzo drogiego sprzętu, gdyż istnieje coraz więcej przedsiębiorstw zajmujących się wypożyczaniem sprzętu. Jeśli chodzi o taki sprzęt, jak żuraw budowlany wynajem jest często dla nas bardziej opłacalny niż kupno dźwigu. Ceny zawsze uzależnione są od okresu, na który mamy zamiar wypożyczyć daną maszynę. Przed samym wynajmem, warto zapoznać się z całą ofertą wszystkich wypożyczalni i wybrać tę, która jest najczęściej polecana, gdyż zadowoleni klienci zawsze powracają. Wynajmowany sprzęt pochodzi od renomowanych producentów maszyn budowlanych znanych na całym świecie. Każdy dźwig ma aktualne przeglądy techniczne, dzięki czemu mamy pewność, iż jest sprawny i dopuszczony do użytku. Coraz większym zainteresowaniem cieszy się ostatnio wynajmowanie żurawi połączone z zatrudnieniem operatora, który ma ukończony kurs zawodowy. Fachowcy ci mają duże doświadczenia w pracach wykonywanych na wysokościach i potrafią doskonale pracować w zespole. Wynajęcie samego żurawia, a następnie poszukiwanie operatora może być dla nas mało opłacalnym przedsięwzięciem, które będzie związane z wysokimi kosztami.

Planując wynajęcie żurawia do prac na wysokościach, powinniśmy zapoznać się z ofertą wszystkich firm wypożyczających sprzęt budowlany. Zawsze powinniśmy kierować się pozytywnymi opiniami, które wystawione zostały przez poprzednich klientów. Wynajmowany sprzęt zawsze pochodzi od renomowanych producentów i jest sprawny technicznie oraz posiada wszystkie atesty dopuszczające go do wykorzystywania na placu budowy. Warto też rozważyć wynajęcie żurawia wraz z doświadczonym operatorem, co zmniejszy nasze koszty. 

 

Michał Gąbka