Wypożyczalnia sprzętu medycznego i łóżek ortopedycznych

Osoby po wielu zabiegach chirurgicznych, a także po licznych urazach i chorobach neurologicznych wymagają odpowiedniej pielęgnacji i rehabilitacji. Do momentu przebywania w ośrodkach rehabilitacyjnych i szpitalach opiekę sprawował wykwalifikowany personel, a chorzy korzystali ze specjalnie przystosowanych pomieszczeń i mebli. W domowych warunkach możliwość przebywanie osoby chorej, bądź po ciężkich urazach jest możliwa dzięki usłudze wypożyczania sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego, która umożliwia lepszą opiekę.

Sprzęt medyczny w domowej rehabilitacji

łóżko ortopedyczne wypożyczalniaWśród wielu niezbędnych sprzętów istotne jest odpowiednie łóżko. Przystosowane do spędzania wielu godzin w pozycji leżącej pomaga w opiece nad chorym, dzięki zastosowanym technologiom i rozwiązaniom konstrukcyjnym. Najlepsze łóżko ortopedyczne wypożyczalnia oferuje w wielu wariantach dotyczących modelu, przeznaczenia oraz czasu użytkowania.Zakup profesjonalnego łóżka medycznego jest niezwykle kosztowne i często rodzina korzysta z alternatywny wypożyczenia,przede wszystkim ze względu na znacznie mniejsze koszta. Wypożyczalnia oferuje różne modele łóżek ortopedycznych i rehabilitacyjnych przystosowane do potrzeb osób chorych i leżących. Przede wszystkim, tego typu łóżka, z odpowiednimi materacami zmniejszają ryzyko powstania odleżyn, dają możliwość łatwej zmiany pozycji nawet kilkakrotnie w ciągu dnia.Łóżka posiadają regulację wysokości całkowitej i poszczególnych jej elementów, często sterowaną pilotem, co znacznie ułatwia użytkowanie bez potrzeby używania siły. Zabezpieczające barierki boczne przed upadkiem chorego gwarantują swobodne poruszanie się na łóżku bez ryzyka upadku. Zamontowane dodatkowo wysięgniki, ułatwiają podniesienie się osobom po urazach kończyn dolnych i miednicy. Wśród bogatej oferty łóżek znajdują się łóżka o różnej klasie, od bardzo podstawowych wersji do bardzo mocno rozwiniętych, z wieloma dodatkowymi funkcjami. Wykonane są często z wysokiej jakości komponentów a niestandardowa budowa przystosowana jest do domowego otoczenia i przypomina wyglądem zwykłe łóżka. Możliwość wynajmu łóżka do pielęgnacji osób chorych, po wypadkach bądź przejściowymi problemami motorycznymi jest świetnym rozwiązaniem, które umożliwi łatwe wstawanie, zmianę pozycji i ułożenie chorego, a także pomoże rodzinie w opiece i wykonywaniu codziennych czynności pielęgnacyjnych w komfortowych warunkach. Posiadanie łóżka ortopedycznego to łatwe mycie, przebieranie i rehabilitowanie chorego.

Liczne dodatkowe elementy, takie jak ruchome elementy stelaża z możliwością podnoszenie zagłówka i części przeznaczonej na nogi, barierki i różnego rodzaju wysięgniki, umożliwiają osobom zalegającym samodzielną zmianę pozycji. Odpowiednio wykwalifikowany personel wypożyczalni doradza wybranie odpowiedniego sprzętu, dostosowanego do potrzeb osoby leżącej, a także możliwości finansowych rodziny i najbliższych.Bardzo często cena obejmuje również dostawę i montaż oraz instruktaż obsługi.

realizator